Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fitenss girl

Siłownia i chłopacy

Polecane posty

Gość też ćwiczący
megabalon szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... ....
też ćwiczący chodzisz do solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też ćwiczący - niezłe ciałko ale styl ubierania i ilość zelu są odpychające - przynajmniej dla mnie :) taki jakiś wypacynkowany jesteś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megabalon
dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ćwiczący
nie to nie mój chłopak, to znajomy. stary jakoś zobaczył moja dziewczyne, od razy odechciało by Ci sie chamskich i drętwych komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, nie dość, że prawdopodobnie nudny, to jeszcze drętwy i śmiertelnie poważny kiepsko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no bez jaj, nie wierze, ze "tez cwiczacy" to gosc ze zdjecia buahahaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ćwiczący...
12....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... ....
pokaz swe dziewcze to zobaczymy na bank jakas blondi rownie opalona jak ty z tipsami z diamencikami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ćwiczący
22 mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może i się nie znam ;) i nie wiem co ćwiczacy chce udowodnić, tu, na kafe, pisząc jaką to on ma lasencję :) czego to dowodzi? jakoś to tak nie przystoi chwalić się swoimi trofeami na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... ....
też ćwiczący chodzisz do solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki typek z boys bandu... A teraz profesjonalna ocena... Wyglądasz na człowieka, który ma niezłe predyspozycje genertyczne, ale jest co najmniej po 2-3 cyklach koksu... Żaden hardcore - jakas deka z z winstrolem, moze sam cykl na piramidce z mety albo jakaś delikatna propa... Widać u Ciebie wyraźnę retencje wody oraz ogromne róznice w ofmie, masie i definicji na poszczegolnych zdjeciach... masz ładną separacje mięśni, zwłaszcza przednie i środkowe aktony mięśni naramiennych, niezła klatka, triceps do dopracowania (zwłaszcza środkowa głowa) Biceps taki sobie, oraz zandto rozwinięty mięsien kapturowy... oraz - człowieku ćwicz przedramiona - są chudziutkie i nie pasują do reszty sylwetki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wrażenie, że dla ćwiczącego słowo "drink" lub alkohol to synonimy patologii i pjaństwa :D To się nazywa mieć ciasnawe horyzonty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"e no bez jaj, nie wierze, ze "tez cwiczacy" to gosc ze zdjecia buahahaha" a to niby czemu... zanim naprawde złapałem jak nalezy ćwiczyc, by efekty były współmierne do włozonej pracy, miałem podobnie kiepską (jak na niektórych z tych fot) definicje... ja sie tylko zastanawiam - po co facetowi takie zdjecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko co za locha !!!! obij sobie nią skórę w golfie 3 :D :D :D będziesz miał pod kolor rdzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ćwiczący
wiesz bzykac może ty bzykasz, ja tam kocham się ze swoją dziewczyną. Dzień w dzień,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... ....
ja pierdolee ale trafilam co za blondi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ćwiczący
heh, jakim golfie? widze że klasy tez tobie brak, ja golfem sie nie woże. ale nie bede sie przechwalał. Wystarczyło że odpowiedziałem w temacie i sie zaczeło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×