Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fitenss girl

Siłownia i chłopacy

Polecane posty

kurde ćwiczący nie wklejaj już pliiiissss bo się zjebię ze smiechu :) nie no kozak jesteś pierwsza klasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ćwiczący
nie reguluje sobie brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ćwiczący
małego hehehehehhe:) bardzo bardzo małego:) mikroskopijnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turkusowa - u mnie na siłowni połowa ludzi podobnie wygląda... jelsi masz w miare dobrą genetyke, to po 2 średnuch cyklach SAA wyglada podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turkusowa - w odróznieniu od cwiczącego nie jestem 22 letnim narcyzem, tylko 34 letnim powaznym facetem i nie wklejam rozebranych gejowych fot na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"małego hehehehehhe bardzo bardzo małego mikroskopijnego " nareszcie trochę wyluzowałeś, chłopie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ćwiczący
komiczne, nigdy nic nie brałem i nie mam takiego zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to u ciebie komiczne przecież na początku pisałeś to same głupki - mięśniaki bez mózgu zero ogłady i inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piąte koło.. kompletny brak wyczucia prowokacji to zaraz, ktora toczy to forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ćwiczący
ok uciekam, miło się gadało:) ale czas na mnie:) Trzymajcie się, a ja lecę do mojej kici. życzę miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też cwiczący... a czym sie rzeźbisz? clen, salbutamol, DNP, T3??? Furke łykasz? Takie definicji jak na jednej z fot, nie da sie zrobić na sucho... Nie opowiadaj głupot czlowiekowi, ktory siedzi na silowni prawie tyle ile Ty żyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak komiczne piszesz to co Ci w danym momencie pasuje i odpowiada żeby po kimś pojeździć i pokazać swoja wyższość widzę taki sposób na dowartościowanie śmieszny jesteś :D:D:D:D i żałosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak tak komiczne piszesz to co Ci w danym momencie pasuje i odpowiada żeby po kimś pojeździć i pokazać swoja wyższość " nędzny popis :) rys psychologiczny dość żałosny... tu nie trzeba szukac osob po ktorych mozna pojezdzic - same wpadaja w ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhehehe
Marshall!! A Tobie to już nic nie pomoże,żeby dobrze wyglądać!Chociaż jest jeden sposób to kwas solny na twój ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se mysle
Mam męża zapaśnika ( wiadomo że z siłowni tez nie wychodził ) Od 15 lat obracam się w tym towarzystwie i dopiero teraz zdaję sobie sprawę jak bardzo różnimy się sposobem myślenia . ( Poznaliśmy się gdy byłam bardzo młoda i tak zostało ) Za nim on na coś wpadnie to ja 15 min wcześniej to wiem . Dopiero jak dorosłam zrozumiałam jaka jest między nami intelektualna przepaść . Nigdy nie powtórzyłabym tego błędu bo to typy narcystycznych , myślących wyłącznie o własnej dupie dresiarzy którzy nie potrafia drugiej osobie od siebie dać zupełnie nic !!! Przykre ale prawdziwe . To mężczyźni wyłącznie do zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robię profili psychologicznych ty tu jesteś od tego ekspertem :D:D:D najpierw piszesz że goście chodzący na siłownie to tępaki a potem że siedzisz na siłowni prawie tyle co on zaprzeczasz sam sobie tylko po to żeby kogoś ośmieszyć :D:D:D:D:D:D:D naprawdę dziwię się że w ogóle ktoś w te twoje brednie wieży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ćwiczący
widocznie miałaś nie faceta a durnia jakiegoś, ja oprócz siłowni mam inne zajęcia w życiu, a siłownia to tylko taki dodatek.....ok lece bo się spóznie, trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najpierw piszesz że goście chodzący na siłownie to tępaki a potem że siedzisz na siłowni prawie tyle co on zaprzeczasz sam sobie tylko po to żeby kogoś ośmieszyć " myslisz zbyt prosto, by zrozumiec co o znacza prowokacja i żart sytuacyjny, polegający na rzuceniu klasycznego stereotypu w momencie gdy samemu jest sie jego zaprzeczeniem... Zawsze pisze tu o swoim romansie z siłownią :D Ale Ty tego nie zrozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zapomina ciągle o twojej wyższości intelektualnej nad innymi albo po prostu bredniach zależy jak na to patrzeć komiku :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piąte koło... jak rozumiem jestes bardzo merytorycznie przygotowany by oceniac moją wiedze na temat kulturystyki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słówko do komicznego
bla, bla, bla................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uho
tez cwiczacy - dla mnie jestes przesadzony, ale skoro taki byl twoj cel to szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×