Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _nie podam nicka_

Pościel z SATYNY BAWEŁNIANEJ - jakiej firmy dobra /bądź też zła/

Polecane posty

Gość eellizzza
Taką pościel, jak i z wiele innych pościelowych produktów możesz zamówić w http://karo.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pościl tylko z www.havvahome.com najlepsza jaką dotąd miałam okazję kupić. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep z pościelami "TYLKO" ze 100% satyny bawełnianej lub 100% bawełny to http://www.posciel3d.com dlatego zamawiam dokładnie z tego sklepu bo lubię mieć pewność co znajduje się w przesyłce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrą i znaną firmą która specjalizuje się w pościeli jest http://www.josilq.pl/bielizna.html , do wyboru mamy różne kolory , idealne również na prezent ślubny itp. Warto odwiedzić stronę i zobaczyć pełną ofertę , osobiście przyznam że jest bardzo wygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Kreska__
ODRADZAM POŚCIEL Z HOME&YOU! Szczerze mówiąc dopiero rozpakowałam nową pościel, ale mogę już coś o niej powiedzieć. Śmierdzi tak okrutnie chińską chemią, że pozostawiona na noc w pokoju w niedomkniętym opakowaniu zasmrodziła cały pokój. Wkładając do pralki musiałam myć i dezynfekować ręce, bo miałam na nich "coś" dziwnego, jakby mi ktoś chemią polał.. 1 komplet za 170 zł (kupiłam dwa) - NIGDY WIĘCEJ. Nawiasem mówiąc IKEA ma bardzo przyzwoitą pościel, tania, nie żal wrzucić nawet na gotowanie do pralki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pościel z satyny bawełnianej to jedna z najbardiej lubianych przeze mnie pościeli. Szczerze polecam sklep z pościelą e-posciele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie wszystkie wymienione sklepy to tylko pośrednicy i mają drożej niż producent jak np Elway - ich pościel jest w każdym mieście a ja osobiście kupuję u nich przez internet w sklepie detalicznym na www.elway.biz pościel następnego dnia w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyfera
z fedo : www.fedo.pl . ja mam i ani kolory się nie spierają, ani tkanina się nie mechaci. zamawiałam już tam z paru marek i zauważyłam, ze sam sklep zwraca uwagę na jakość wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż sobie sprawdziłam na tej stronie fedo są pościele również Elway no i są droższe niż na www.elway.biz czyli jednak lepiej kupić u producenta więc po co spamować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia_M
Kiedyś dostałam w prezencie pościel satynową Andropolu. Na początku miałam jakieś obawy bo dotąd używałam tylko pościeli bawełnianych. Jednak już po kilku dniach zmieniłam zdanie co do tej pościeli. Jest miła i deliktana, w miarę się pierze - tylko trzeba prasować. Ze dwa razy robiłam zakupy tu http://www.kamkryst.pl/posciel-satynowa-c-9.html Pościel satynowa to dobry wybór, jeśli ktoś nie lubi kory. Trochę droższa, ale myślę że warto pokusić się o zakup pościeli satynowej z Andropolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malusińska_W
Ja też polecam pościele satynowe Andropolu. Cena i jakość w miarę. Zresztą teraz już nie ma pościeli, takiej jak kiedyś, która wytrzymywała 20 lat i wyglądała jak nowa. Nie te czasy. Teraz, jak we wszystkim liczy się ilość nie jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowamaria
1/ "sklep z pościelami "TYLKO" ze 100% satyny bawełnianej lub 100% bawełny " od razu wiadomo, ze nie wiesz o czym piszesz. czym się różni 100% satyny bawełnianej od 100% bawełny? powiem Ci, że niczym, bo skład to określenie składu przędzy, ssurowca, a przędza nie zawiera nigdy "satyny" bo satyna to nie surowiec a efekt sposobu obróbki surowca, czyli przedzy bawełnianej. 2/ "prawie wszystkie wymienione sklepy to tylko pośrednicy i mają drożej niż producent jak np Elway - ich pościel jest w każdym mieście a ja osobiście kupuję u nich przez internet w sklepie detalicznym" a jednak.... w sklepie www.tekstylia.abc24.pl ta pościel produkcji Elway jest po 65zł http://www.tekstylia.abc24.pl/default.asp?kat=41161&pro=521814 a u Was, niby producenta, ta sama, po 99zł..... http://www.elway.biz/167-posciel.html więc jak to jest, "producencie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowam
nie wkleił się link do pościeli za 65zł, ale jej nazwa Pościel bawełna 160x200 4083 wyścigówki i można porównać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowamm
tak swoją droga, strona "producenta" elway nie ma regulaminu a jedyny kontakt jaki jest mozliwy to przez tel komókowy i formularz.... cóż to za producent który nie podaje swoich danych, co to za sklep bez regulaminu, którego polskie prawo widocznie nie sięga, skoro może się bez niego obejść.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się składa że sklep www.elway.biz ma regulamin na każdej podstronie więc się dziwię że ktoś takie bzdury wypisuje a co do samej pościeli to wszystko zależy od jakości i grubości tkaniny bo zdjęcie może być to samo ale pościel cieniutka więc uwaga na ściemniaczy dodatkowo strona ma 6000 aktywnych fanów a to co reklamujesz http://www.tekstylia.abc24.pl/ że niby super nie ma nawet w rankingu i ma tylko 200 fanów a pościel firmy Elway to macie tą najtańszą co babcie po targach sprzedają, więc gratulujemy porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaGosia
co za spam z abc nie ma nawet jednej takiej samej pościeli na www.elway.biz zresztą sklepy różnią się o dekadę albo dwie wzornictwem reasumując na tekstylia.abc24.pl zapraszamy starsze babcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście kupuję na www.posciel3d.com bo lubię nowości ale czytam to forum i jedna rada do spamowca z tekstylia abc może dokup najpierw więcej pościeli bo działy z kilkoma wzorami wyglądają śmiesznie a grafika strony jest wprost proporcjonalna do oferowanych pościeli pewnie dlatego zamiast szykować zamówienia hejtujesz, kup jakiś ładny szablon, powiększ zdjęcia na stronie może to pomoże zwiększyć sprzedaż bo na stronie konkurencji www.elway.biz jest 10 razy taki wybór jak u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna Fise
osobiście polecam pościel firmy Elway jest to jedna z największych marek jeśli chodzi o pościel w kraju że mają taniej to konkurencja wypisuje bzdety , wystarczy porównać ceny dodatkowo pościel tej firmy jest w większości innych sklepów no a że musi coś na tym zarobić to każdy swoje chwali - dla nas kupujących liczy się aby ten sam produkt był w jak najniższej cenie ja tylko przestrzegam ze przez interneta konkurencja wciska towar cieniutki że Warszawę widać a zdjęcie pościeli to samo tylko przędzy 2x mniej ja zawsze staram się kupować wszystko z pierwszej ręki ale jakoś jest tak że to pośrednicy się reklamują widzieli ście aby ktoś polecał główne strony NIKE albo ADIDAS ? to pośrednicy polecają siebie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcześniej nie zwracałam uwagi ale jak szukałam pościeli po sklepach to rzeczywiście Elway jest w każdym sklepie z pościelą co do samej pościeli to oceniam wysoko bo za pościel dodatkowo obszywaną lamówką zapłaciłam tylko 99 zł w domu sprawdziłam i pościel wyglądała jak na zdjęciu, super się w niej śpi bo nie jest nudna tylko kolorowa w piękne konwalie, polecam ich pościele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×