Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malina truskawkowa

Przestancie mowic Boshe

Polecane posty

Gość Malina truskawkowa

Co to za wyraz???Ile wy macie lat????Podlapalyscie te slowka od swoich dzieci czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie jak................
o Boshe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina truskawkowa
To sobie pisz i mow,ale co to za slowo??? To jest cos zwiazanego z Bogiem???? Tylko pomysl wczesniej jak to wyglada,jak ulomstwo jakies,brak kultury ,jakies odzywki uliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina truskawkowa
Taki dajecie przyklad swoim dzieciom???Przeciez one ucza sie od was mowic,i czego oni niby sie naucza od was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina truskawkowa, jestes nastepną osoba ktora zakłada tak beznadziejny topic. Czy to jest brak kultury?? buahahaha Zastanow sie. jest to jezyk internautow i jesli nie potrafisz sie wyluzowac to Twoj problem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggaa 44444
jezyk internautów :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ... całkiem nowa
dziwną jesteś kobietą ... zazwyczaj w pierwszysch słowach swoich wypowiedzi atakujesz osobę zakladajacą topik ( bo z niczym się nie zgadzasz) a później stwierdzasz że to kolejny durny topik. Więc pytam po co się tak udzielasz na tych durnych topikach - jeśli mnie coś denerwuje unukam tego tematu, a Ty drążysz i drążysz ...jakbyś chciała każdemu udowodnic swoją rację... napisałaś co myślisz to dalej sobie odpuść jeśli juz nic więcej nie masz do powiedzenia. Jeśli ktoś chce zakładać durne topiki to niech zakłada ... Ciebie nie musi na nich być. Poza tym, ze wszystkich wpisów jakie czytałam wnioskuję, ze jesteś bardzo nieprzyjemną kobietą, a swoje frustracje przelewasz tutaj, na kafeterii ---. odpuść trochę nam, bo mamy Cię dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec odpowiadam ze kazdy ma prawo pisac co chce prawda? Wiec skoro ja dyskutuje na jakis temat a Topie koncza sie argumenty to nei probuj mnie splawiac i mów za siebie... :) A poza tym nie wnioskuj z tego co ktos pisze, nie oceniaj mnei jesli mnie nei znasz, jestem miła i sympatyczna osoba :) wiec powsciagnij moze swoje frustracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILJA WODNA
sama przed chwila zalozylas durny topic pindo,cafeteria schodzi na psy ,dzieki takim histeryczka czego niczego nie akceptuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggdsde
ale ona ma racje - boshe, koffam , żal.pl no ludzie ile wy macie lat://// całkiem nowa strasznie infantylna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafne4
widac po calkiem nowej ze to taki typ bez mozgowy,dobrze ze wrzucilas fotki ,zeby wiedziec ,ze niema sensu gadac z takim gadem jak ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggdsde
całkiem nowa hmm obejrzałam fotki zamieszczone przez ciebie- musze przyznać że sliczną masz córeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslslslsll
Bosh... jest jeszcze lepsze.:0 Mam 40 lat BTW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafne4
ja pierdziele calkiem nowa,sie podstawia na pomaranczowo sobie corke wychwala,masakra,ale ty pustak jestes,porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafne4
co to znaczy mam 40 lat BTW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina truskawkowa
no faktycznie calkiem nowa podszywa sie pod innych,a obiecala ze zniknie,wiemy ze jestes dumna z corki,ale niemusisz jej wychwalac pod cudzym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILJA WODNA
rafinka to pokaz jeszcze sowja fote,napewno wygladasz jak calkiem nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli wpadlyscie na tak fantastyczny pomysl ze to niby ja sama zachwalam swoja córke to zal mi Was... Ile Wy lat macie zeby takie wnioski wysnuwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassay buuuuuuuuuuuu
calkiem nowa,a ty co jeszcze tu robisz???Mowilas ze sie zmywasz z cafe ,to sie zmywaj scierko,po co tu jeszcze sledzisz co sie tu dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassay buuuuuuuuuuuu
Hahha calkiem nowa jaka ty pusta jestes,matko!!!!Ty sie pytasz ile lat maja ,a sama jak jakas suzka uliczna sie zachowujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Splywa to po mnie. Jestem na tyle zdystansowana do tego typu forum ze naprawde darujcie sobie, bo to nie mi ublizacie tylko same sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggdsde
poprostu oczarowała mnie twoja córka jest taka ładna i mąż też przystojny hmmm powiedz coś o niej :) wiem ze to nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggdsde
Ty weź się nie podszywaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassay buuuuuuuuuuuu
calkiem nowa-ty masz rozdwojenie jazni?????hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zamiaru. dopiero zostalam oskarzona ze niby sama wlasna córke wychwalam, a nie mam takiej potrzeby. Oczywiscie mowie ze Ty napisalas iz jest ładna ale oczywiscie uwazaja niektóre osoby ze to ja sie podszylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×