Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmerala ktora tam z kolei

Strój kąpielowy dla nieszczupłej...

Polecane posty

Gość Esmerala ktora tam z kolei

...a dokładnie z wystajcym bruszkiem. Nie jestm chuda ani szczupła (niestety), najwiekszym moim problemem jest fet na brzuchu. Reszta ciala w miare. Mam 165 i waze 68. Wiem wiem zaraz usłysze ze tłocioch z emnie. Ja nie o tym ale mam pytanie czy jestem juz skazana na stroj jednoczesciowych czy jeszcze moge ubrac jakis fajny dwuczesciowy? Co polecacie?Prosze o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteś skazana na kostium jednoczęściowy, tyle ci powiem ;)) przeglądałam dzisiaj różne strony i natrafiłam na kilka z kostiumami w tzw. 'Pełnych Wymiarach' ;) proponuję coś w tym stylu: http://www.neckermann.com.pl/index.php?go=direct&onload=top&gr_id=1598&ref=mb&pass=1 a jeśli chodzi o jednoczęściowy: http://www.snobka.pl/artykul/857/kostium_korygujacy_shape_fx ewentualnie: http://www.neckermann.com.pl/index.php?go=direct&onload=top&gr_id=1598&ref=mb&pass=1 przyjrzyj się, może któryś ci sie spodoba i poszukasz podobnych fasonów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tych linkach z Neckermana chodziło mi: na 1 stronie - kostium dwucześciowy, góra czarna w paseczki, dół czarny, z jakby paskiem :) na 5 stronie - jednoczęściowy, brązowy, pierwszy z kolei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeralda któras tam z kolei
Dzieki za odp. Oluska niekotre ladne z tych co pokzalas. best bra no z kolei te co ty pokazala to nie bardzo. Ja az tak grubo nie wygladam...I pierwszey raz slysze o tankini, nigdy sie z takim okresleniem nie spotkalam. Musze chyba poszkac cos odpowiedniego i w czym bede dobrze wygladala i jednoczesnie dobrze sie czula. Napewno nie bedzie to zadne bikini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coś ma bo ja ani na erze
ja wyglądam podobnie;) wazę 67 kg brzuszek widoczny ale się nie przejmuje!! miesiac temu w H&M kupiłam sobie dwuczesciówkę i nie mam zamiaru nic ukrywac:) w sierpniu jadę nad morze. postarams ie ten brzuszek wrzucić ale liczę isę z tym ze moze isę ie udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coś ma bo ja ani na erze
miało byc zrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeralda któras tam z kolei
witaj ja tez jde w sierpniu nad morze :) I tez staram sei troche zrzucic kilo!!!! Jaki sobie kupilas ten stroj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coś ma bo ja ani na erze
postarams ie go odnaleźć na necie ale to chwilkę potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeralda któras tam z kolei
Ogolnie to nie robie tragedii z moje wygladu bo uwazam ze nie jest tak zle. Ale oczywscie jakkazda baba chce troche schudnac by lpeiej sie prezentowac :) Wiem ze pozno sie za to zabralam bo lato za pasem...no ale coz. Co do strojow zawsze nosilam dwuczesciowe nie jakies bikini skape, takie normalne, przewaznie stanik usztywniany. Mowisz ze w h&m ładne stroje sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coś ma bo ja ani na erze
nie znalazłam:( powiem tak: jest brazowy dwuczęsciowy gatki wiązane na biodrach po obu stronach, góra wiazana na szyji i z tyłu usztywniona, z różowym kwiatkiem na jednym cycu i na gatkach ale nie pamiętam z której strony. chłopak mi go wybrał , taki mu się podobał wiec taki kupiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coś ma bo ja ani na erze
ładne i stosunkowo nie drogie, ja za cału zapłaciłam cos koło 60zł albo 80. nie pamiętam ale myślę ze tragedii nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeralda któras tam z kolei
No to rzeczywscie ceny nie wygorowane. Zajde tam poogldac, moze cos znajde. Tez mi sie podobaja stanki wiazane na szyji.I kolor braz tez mi sie podoba jeszczze z dodatkiem zołtego to super wyglada! Co robisz zeby zrzucic te pare kilo? Cwiczysz i stosujesz jakas diete? Ja nie jem kolacji, i zmniejszylam o polowe tego co jem. Do tego rower i cwiczenia w domu typu brzuszki, nozyce itp. Czy to cos da to sie okaze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coś ma bo ja ani na erze
ja narazie nie robię nic bo niestety nie mam czasu, przygotowuję duza impreze i mam ful roboty od rana do wieczora, ale od przyszłego wtorku będę miała luz i wtedy zacznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeralda któras tam z kolei
To zycze powodzenia i mlego urlopu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi hu hu
ja tez po zimie katastopa mam brzuszek zawsze ale kupuje 2 czesciowe a co najgorsze maly biust dzieki bogu wysoka kupilam dzisiaj kostum czadowy http://www.stadium.se/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Stadium-SwedenB2C-Site/sv_SE/-/SEK/ViewProductDetail-Start;pgid=ynSoBqoX5hdSR000bi29rcLl00005Q-6qfR- http://www.stadium.se/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Stadium-SwedenB2C-Site/sv_SE/-/SEK/ViewProductDetail-Start;pgid=ynSoBqoX5hdSR000bi29rcLl00005Q-6qfR- gora w kolorze majcior prosty i idealnie wyprofilowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja wcale nie napisałam, że tanikini jest dla osób z jakąś dużą nadwagą ;) Podałam linka, bo moim zdaniem tankini (czyli figi + rodzaj topu) to świetna, szalenie praktyczne sprawa: jak chcesz to traktujesz na plaży jak koszulkę i zasłaniasz ile potrzebujesz, a np. do opalania podciągasz. To taka przejściówka między strojem jednoczęściowym a klasycznym bikini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia9999
też mam 167 i 69 kg... łeee muszę schudnąć... ale najgorsze jest to, że imo wszystko bardzo się sobie podobam :p Nawet bardziej niż 10 kg temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeralda króras tam z kolei..
best_bra - no o nic cie nie posadzalam :) tylko tam bylo jedno zdjecie pani w stroju i ona byla tka dosc przy sobie.... No ja narazienie ma czasu ale weekend moze sie wybiore na azkupy i znajde jakis kostium. Widze ze nie tylko ja mam takie problemy hihihi achhhhhh te baby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeralda króras tam z kolei..
aAAA i stroj z koszulka jakas mi sie nie widzi to chyba juz wolalabym jednoczesciowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×