Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Assiiaa

Obumarła ciąza

Polecane posty

Gość Assiiaa

Dwiedziałam sie ze jestem w ciaży w 8 tyg. I nie miałam zadnych obiawow dlaczego ?? A teraz jestem w 12 tyg w ciazy i ja nic nie przytyłam waze tyle ile wazyłam wczesniej dlaczego?? i tez mało jem nie mam na nic ochoty nawet jak Kobiety sa w ciazy to maja np ochote na ogorki a ja tak nie mam co to oznacza?? czy to moze oznaczac ze to jest ciaza obumarła ?? Bardzo sie boje ...:(:( a wczesniej miałam bole brzucha i zoładka i teraz znowu mi sie pojawiły te bole i miałam tez takie plamki rozowe co to oznacza ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia44
ty lepiej zasuwaj do lekarza nie przez to że nieprzybierasz na wadze bo to jeszcze wcześnie tylko z powodu plamień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assiiaa
Ale ja na poczatku miałam pozniej nie i nie wiem dlaczego ..:(:( jutro jade na pierwsze usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia44
niewiadomo jak takie plamienia się mogą skończyć jak się zareaguje wcześnie to da się uratować ciąże . Ja miałam też tak i niestety poroniłam po paru dniach plamień , ale w drugiej ciązy też miałam plamienia wilądowałam szybko w szpitalu dostałam tabletki i wszystko się dobrze skonczyło ciąze uratowano amój synek ma 3 miesiące. WiEc lepiej dmuchać na zimno atakie plamieniua napewno nie są normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assiiaa
az sie boje jutro isc do tego lekarza ..:(:( no ale czy bole brzucha to naormalne i zoladka i tez takie gazy mam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia44
pobolewanie nieswiadczy o tym ze odrazu to cos złego ale czasem to tez złe oznaki, bendzie dobrze tylko lepiej szybko to sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katioszkaa
nie tyje sie na poczatku zachcianek tez sie nie ma;/ jestes na poczatku ciazy a ty juz chcesz ogorki jest a bol brzucha to raczej normalne chyba ze bardzo boli to trzeba isc do lekarza zreszta idziesz jutro i nie pisz juz ze masz obumarla ciaze bo nie ma co swirowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie ja przez cala ciaze nie mialam ZADNYCH objawow typowo ciazowych :-) a z tymi bolami to zawsze lepiej sprawdzic u gina ale nie zamartwiaj sie na zapas :-) i glowa do gory ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×