Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja czekam

powtórka-kupki

Polecane posty

mój 8-miesięczny synek ząbkuje, idą mu trzy jedynki, miał 37,5 temperatury i zaczął robić zółte, lużne, duże kupki. dodatkowo wyszła jakaś alergia pokarmowa, czerwone plamy na ciele. W kupce też porę razy pojawił się śluz. Zmieniłam mleko z enfamilu na bebilon, ale nie ma poprawy. czy ktoś mi coś powie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz poradzic sie lekarza. Skoro ma wysypke to moze to byc równie dobrze "goraczka trzydniowa". Idz do lekarza z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorączkę trzydniową już przechodziliśmy-to nie to. a lekarza w przychodni się oczywiście radziłam i dostałam dla takiego malca maść ze sterydami. dziękuję bardzo takiemu lekarzowi. nawet nie zalecił zmiany mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja teraz tez dostalam masc ze sterydami na ciemieniuche, ale jak sie okazalo, rozmawialam z nią o tym i inna lekarka, mowia ze teraz to konieczne. Hmm... piszesz ze ma zółte kupki, a z tego co mi wiadomo to jezeli wystepuje jakakolwiek alergia pokarmowa to kupka robi sie zielona. No i co do tego sluzu, to moj synek tez mial 2 razy i lekarka powiedziala ze czasami tak moze po prostu byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze oba te mleka sa bardzo tłuste i stąd takie kupki. Moj syn jak był na bebilonie to było to samo. W dodatku skaza wiec szybko mleko zmienilam i nie mialam problemu. Ja podawala nutramigen i jestem zadowolona barrdzo. Powracając do Twojego synka to mysle ze moze miec albo uczulenie np na proszek czy plyn do plukania albo na jakis kosmetyk albo na skladnik mleka. Nic nie wiadomo. Moze sprobuj zmienic mleko. Na jakies inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie tylko czy obecne mleko pije juz długo, no bo jesli tak a wczesneij nie bylo tego typu objawów, to wskazywaloby na te ząbkowanie. Co do wysypki to mozliwe ze to jakas alergia na cos z zewnatrz. Pamietaj ze teraz wiele roslin kwitnie, mój co chwila ma jakies nowe wysypki, raz plamy na ciele, raz kaszki, ale wszystko znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moza ma wysypke bo dalas mu jakis owoc lub cos innego? Moze miec tez od tego. A żołte kupki to zazwyczaj biegunka wiec dawaj malemu durzo pic na wszelki wypadek zeby sie nie odwodnił i calkiem nowa moze miec racje takie biegunki mogą byc tez przy ząbkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutramigen jest na recepte i to przepisuja w razie skazy bialkowej i innych alergii pokarmowych. ja tez to chcialam od mojej lekarki, mały byl wysypany na calej twarzy, uszach i za uszkami, powiedziala mi wtedy ze to nei skaza, az sie zdziwilam bo bylam przekonana o skazie bialkowej. Miala racje, teraz bobek jest gładziutki :) (tfu tfu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebilon podaję od piątku i plamki jakby były mniejsze.wyeliminowałam wszystkie kaszki, zupki, owoce, chlebek. mały dostaje tylko bebilon z kleikiem ryżowym. ubranka piorę w lovelii , nie płucze w płynie.kąpie w balneum i natłuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam - powiem ci tak moj syn mial 7 mlek zanim trafilam na nutramigen i na kazdym byly problemy, raz z zielonymi kupkami, raz z biegunkami i oczywiscie do tego kolki. To byl koszmar. Pozniej juz lekarka mowila nie ma sensu zmieniac mleka bo i tak bedzie to samo i bllaa blaa. Wkurzylam sie poszlam prywatnie do innego lekarza ten odrazu dal mi nutramigen i przeszło. Wszystkie kolki itd Wysypki zniknęły gorączki i wszystko inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to calkiem mozliwe, ze bedziesz musiala podawac nutramigen. Moja cora ma teraz 1,5 roku i wyrosla ze wszystkiego, a tez bywalo róznie, moze mialam mniej problemow niz z synkiem teraz, ale kazdy lekarz mowil ze to trzeba przeczekac. Acha a jezeli chodzi o biegunki, biegunka jest niby dopiero chyba po 4 kupkach dziennie, nie mam pewnosci, ale o ile dobrze kojarze to tak mi kiedys prywatna lekarka powiedziala. Moze faktycznei idz prywatnie. Podowiaduj sie jaka lekarka jest dobra i wtedy idz. Z doswiadczenia wiem ze prywatnie lepiej czlowieka traktuja i calkiem inaczej gadaja, jakos z sensem i nie zbywaja głupimi odpowiedziami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×