Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość PRZYSZŁA PANI MGR

PRACA MAGISTERSKA.... HELP ME

Polecane posty

ok nie ma sprawy..mogę ci napisać..tylko jak pisałam wcześniej napisz do mnie na maila atena_1984@o2.pl i po 30 mogę zacząć pisać.. a na jakim uniwersytecie studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gddfsdsa
nie wiem jak ci nie szkoda kasy... za 1500 ile bys mogla sobie rzeczy kupic. nie rozumiem ciebie :( haha i jeszcze zaliczka... ktos tu jest bardzo chciwy na kasę. nie daj sie w to wrobic, nikt nie napisze twojej pracy tak dobrze jak ty. pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojamapagmail.com
Mogę pomóc w zrobieniu map poglądowych i zjawisk społ-ekon. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg, nie wierzę że można studiować jakiś kierunek 5 lat i nie umiec napisać pracy :D jezu. nie potrzeba nam magistrów idiotów! jeszcze pewnie jest po prywatnej.. ;p a potem topik na kafe "hej hej mam wyższe wykształcenie i nie mogę znaleźć pracy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artbar5990
Witam, jeżeli macie problem z wyborem tematu pracy z każdej dziedziny naukowej piszcie aaartiii@interia.pl Pomogę wszystkim solidnie i skutecznie. Warto napisać i zapytać się a problem zostanie rozwiązany. Mój horyzont naukowy jest nieograniczony od pedagogiki przez prawo i administrację, bezpieczeństo narodowe, politologię (moje hobby), gospodarkę i turystykę, ekonomię, hotelarstwo, stosunki międzynarodowe, historie, geografię po aktualne problemy międzynarodowe. Pisanie nic nie kosztuje a warto zapytać!!! Kontakt aaartiii@interia.pl lub 660492320 Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi by było szkoda płacić 1500 zł. Trzeba być naprawdę niezłym leniem albo nic nie umieć, żeby nie napisać pracy magisterskiej. A poza tym zawsze możesz się rozłożyć na obronie. Zapytają CIę o coś a Ty nie będziesz wiedziała co powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ileee za mgr?
Ja pisałam licencjata za 1.200 a wy piszecie mgr za 1.000? Poważnie? Teraz się zastanawiam nad ta moją sumą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mourdered
chętnie pomogę w pisaniu, prosze o kontat mailowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie gawarit po rusku
Przyszła pani magister szkoda, że się wcześniej nie zgłosiłam :( Bo ja piszę pracę mgr. Za swoją dostałam nagrodę i 1000 zł :p A pojęcie Agroturystyki nie jest mi obce. Ale juz za późno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simulacrum222
Witam, mam do zaoferowania swoją pomoc w pisaniu prac licencjackich i magisterskich z następujących dziedzin: Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie i Marketing, Rynek Nieruchomości, Zarządzanie w turystyce. Socjologia Jestem osobą rzetelną, dokładną, posiadam doświadczenie w pisaniu prac, ukończyłam wyżej wymienione kierunki studiów. Piszę pracę czasowo nawet od 1-2 miesięcy! Więcej informacji longandhappy@gamil.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 500 złotych za licencjata?????
:D komuś się chce za tyle napisać???? wychodzi mniej niż 10 zł za stronę...to albo ktoś kto kopiuje gotową inną pracę albo jakiś straszny desperat :D tak czy siakd - gratulację temu co ma licencjata za pińcet 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie uczciwa
aa uczciwe jest to ze ktos sie za pieniadze tego podejmuje noo haloo ale bez przesady to dziala w dwie strony jakie wyslugiwanie sie bo nie rozumiem.... ja tez bylam w niefajnenej sytuacji i kolezanka pomogala pisac mi prace i jakos obronilam sie na 5n i glupsza z tego tytulu sie nie czuje, wszytsko zalezy od sytuacji w jakiej sie czlowiek znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miraculum5
haha :D Dobry wałek :P Oficjalna umowa za NIELEGALNE działanie :D dobre, dobreeeee Ja zajmuję sie korektami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisanie prac
Oferuję profesjonalną pomoc w zakresie pisania i korekty prac dyplomowych, poparte wieloletnim doświadczeniem. Każda praca pisana jest od podstaw, na indywidualne zamówienie. W czasie współpracy oferuję stały kontakt i konsultacje. W cenie wliczone są poprawki i pomoc do ostatecznej akceptacji pracy. Na życzenie, do każdej pracy dołączam komplet materiałów - skan na płycie oraz raport z programu plagiat.pl. Szczegóły - profesjonalnie24@gmail.com (najchętniej wraz z przesłaniem tematu pracy, oczekiwanej liczby stron oraz terminu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z ciebie za mgr bedzie ?
skoro sama nie potrafisz pracy napisac ? wtedy popros aby w dyplomie bylo wpisane "pol magister" albo "kawalek magistra" bo ... praca nie byla samodzielna. zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretna baba...
Sykstinajn - BRAWO!!!!!!!!!!!! :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra:(
witam, jeśli ktoś z was może pisał pracę na temat skargi konstytucyjnej??? poszukuje wzoru planu pracy z tego tematu. mam z tym duży problem ponieważ zawirowania z promotorami na mojej uczelni doprowadziły do tego że absolutnie nie wiem jak to powinno poprawnie wyglądać i co zawierać. bardzo was proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka że ci co wyzywają ze inni kupują prace, sami by chcieli ją kupić tylko nie mają za co!!! Studia i tak są nic nie warte , może sobie papierek użyć jak toaletowego zbraknie. nic studia nie uczą, tym bardziej praca magisterska, już nie mówie o licencjacie:) Ciekawe kto ile ma wiedzy ze studiowania, a jak ma to suchą teorie co można sobie na półkę między książki wsadzić!!! A ta praca mgr o niczym nie świadczy, jak ktoś ma kase to niech zleca jej napisanie, bo sama bym tak zrobiła bo nie chce mi sie robić czegoś czego nie lubie i sie zmuszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalna pomoc przy pisaniu prac magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych i doktoratów. Głównym obszarem mojej wiedzy są kierunki ekonomiczne: Ekonomia, Szeroko rozumiane Finanse, Stosunki Gospodarczej, Handel Zagraniczny, Analiza Ekonomiczna i Finansowa, Zadania z rachunkowości finansowej, zarządczej, Rachunek kosztów, Marketing i Zarządzanie. Na co dzień jestem analitykiem finansowym w sp. z o.o. i szkoleniowcem z zakresu zarządzania finansami i audytem. Każdą pracę piszę indywidualnie, od początku do końca sam zgodnie z sztuka pisarską prac dyplomowych. Jako profesjonalista zapewniam gwarancje jakości, nigdy nie podejmuję się zleceń z dziedzin, z których nie jestem ekspertem. Współpraca ze mną to gwarancja solidnie wykonanej pracy stały, miły kontakt, konsultacje, dyskrecja i profesjonalizm. Tomasz Romanowski dobrapraca33@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaartiii
Solidna i rzetelna pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich, podyplomowych. Pomoc prowadzona od początku do samego końca. Konsultacje dotyczące pracy - na bieżąco :) Możliwość spotkania osobistego. Zakres pomocy: pedagogika, psychologia, socjologia, politologia, turystyka, ekonomia, finanse i rachunkowość, tematy wojskowe i wiele innych... 12-letnie doświadczenie :) Masz pytanie to pisz: aaartiii@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaartiii
Solidna i rzetelna pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich, podyplomowych. Pomoc prowadzona od początku do samego końca. Konsultacje dotyczące pracy - na bieżąco :) Możliwość spotkania osobistego. Zakres pomocy: pedagogika, psychologia, socjologia, politologia, turystyka, ekonomia, finanse i rachunkowość, tematy wojskowe i wiele innych... 12-letnie doświadczenie :) Masz pytanie to pisz: aaartiii@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaartiii
Solidna i rzetelna pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich, podyplomowych. Pomoc prowadzona od początku do samego końca. Konsultacje dotyczące pracy - na bieżąco :) Możliwość spotkania osobistego. Zakres pomocy: pedagogika, psychologia, socjologia, politologia, turystyka, ekonomia, finanse i rachunkowość, tematy wojskowe i wiele innych... 12-letnie doświadczenie :) Masz pytanie to pisz: aaartiii@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam znajomą która też kupiła pracę :) w systemie anty plagiatowym wyszedł ogromny plagiat nie wiadomo czy się dziewczyna obroni w tym roku :) powodzonka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jeśli chodzi o sprawdzonego człowieka, który zajmuje się pomocą w pisaniu prac to polecam www.zdajprace.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×