Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bzium

szpilki itp - dylematy, prosze o porade

Polecane posty

Hej, Mam juz swoje lata ale jakos nie wychodzi mi z butami na obcasach.. po prostu wszytskie wydaja mi sie niewygodne. Otoz chcialam sie zapytac, jak wasze stopy leza w butach na wyzszych obcasach. Czy cala stopa jest podparta czy tylko palce i piety? Dla mnie te buty sa zle wyprofilowane, jest mi zle, kiedy stopa wisi rozpieta pomiedzy palcami a pieta.. Mam wysokie podbicie, ale nie wiem czy cos to zmienia. W sumie mam podobne stopy do mojej mamy, ktora bez problemu chodzi w szpilkach itp a ja nie moge trafic na jakies faktycznie wygodne. Mierze buty w wielu roznych sklepach, z roznych polek ale jak do tej pory nie znalazlam zadnych, w ktorych czulabym sie komfortowo :( help :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie no bez przesady
Nie wisi w powietrzu między palcami a piętą :D Ale faktem jest że głównie na palcach i na pięcie sie opiera. Przyzwyczaisz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wisi ale powinna delikatnie się opierać. właściwe trafienie na dobrze wyprofilowane wysokie obcasy to wielkie szczęście ja miałam na razie tylko 3 idealne pary. mam tez dość wysokie podbicie i najwygodniej chodzi mi się w tych najwyższych:P 10cm obcas platforma z przodu i noga mi sie w ogóle nie męczy:P jak trafisz na jedne wygodne to już później jest z górki bo wiesz jakich szukać:p ja proponuje ci zacząć od koturn (teraz na topie) przyzwyczaisz się do podniesienia nogi a będą bardzo stabilne. poza tym jeszcze buty na słupku. na początek warto tez kupować buty z paskiem z przodu lub w kostce nie będzie ci się noga wysuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi hu hu
hehe ja tez tak mam im wyzsze tym lepsze plus skorka ideal . znalazlam kupilam i oddalam bo jeden byl inny od drugiego seria pierwsza zmiesznaa z 2ga musialam bo bylo widoczne moj facet zauwazyl i sie wkurzyl bo powiedzial ze sexy sa biegam po calym miescie i wszedzie 41 boszz ja mma 39 wiec moze jak wyjdzie w polsce ta kolekcja to je trafie i bede najszczesliwsza mam takie biale a potrzebuje czarne :) szit tezm i wisi i mam wysokie podbicie ale kwestia przyzwyczajenia i wyrobiania sie butak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×