Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hihi hu hu

spodnice spodnie z wysokim stanem

Polecane posty

Gość hihi hu hu

hej dziewczyny podazajac za moda co sadzicie o spodenkach z podwyzszonym stanem badz spodnicach eller jeansach ? mi sie osobiscie podobaja i zaopatrzylam sie w tego typui rzeczy lubiecie kombinowac czy raczej standartowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinuj!! oryginalność sie liczy ale nie ślepe podążanie za moda jeśli ci się podobają i pasują do twoje figury to jak najbardziej nos! ja wyglądam dobrze tylko w ołówkach z wysokim stanem i te mam:P w spodniach i spodenkach jak pokraka wiec nigdy w życiu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi hu hu
hehe ja kombinuje pytanie czy wy dziewczyny kombinujecie :) czy sie to przyjmuje czy raczej nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wciąż coś kombinuje, szukam czegoś oryginalnego i taka jestem, nie lubię siebie normalnej:P przyjmie się, docenią to ludzie, którzy mają coś w głowie. poza tym pewnie stworzysz jakąś nową modę i laski będą później chodziły w takich rzeczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi hu hu
pudelko dokladnie :D ja ponad 2 lata temu wyjechalam do szwecji i nie moglam wyjsc z podziwu nad getrami pojechalam do krakowa i wyszlam w getrach zostalam wysmiana na maxa pol roku pozniej kazda popierdziala... haha smieszne ... tak samo wielkie okulary 3 lata temu kupilam ala paris hilton ( nie jestem fanka ale ma fajny styl ) kazdy lal ze mnie ze mam gogle na narty haha teraz co 2ga ma coraz to wymyslne zreszta czekam az dresy szerokie powyciagane szare z baerinaMI HAHA bo ja pociskam juz po miescie :p ja kocham kmbinowac ze soba bo czuje sie inna indywidualna jedyna w swoim rodszaju :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak miałam z getrami, ludzie na mnie dziwnie patrzyli a ja po prostu lubie takie wynalazki, teraz to jest normalne, ale wcześniej w mojej okolicy takie cos bylo nie do przyjęcia. porazka. ludzie czasem nie potrafią stworzyc wlasnego stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi hu hu
raczej musi to napoczatku zalozyc britney czy inna gwiazdka zeby bylo modne no ale bywa dobrze ze sa wyjatki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×