Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość moootylek

Duże wargi sromowe mniejsze!

Polecane posty

15 godzin temu, Riva napisał:

Jeżeli to do mnie, to mowa jest o plaży naturystów.  

no tak. Dla mnie jak pisałem to nie ma znaczenia ale jeśli faktycznie jest tak, że masz motylek na tyle duży, że zwraca za bardzo uwagę i powoduje u Ciebie dyskomfort to jednak może na plażę lepszy będzie topless z bardzo mocno wyciętymi majteczkami typu stringi. Wiem, że niektóre kobiety robią sobie zabiegi plastyczne warg sromowych mniejszych ale osobiście jestem zwolennikiem naturalności i jeśli kobiecie nie przeszkadza to w sensie nie drażni pod bielizną czy nie dzieje się coś złego zdrowotnie to  chyba nie ma sensu wydawać kasy na taki zabieg.

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 20:46, Gość moootylek napisał:

Mam problem. A w zasadzie kompleks. Mam więszke wargi sromowe mniejsze od większych. Gdy stoję to wystaja spod tych większych. Strasznie się tego wstydzę... Nie chce wykonywać zabiegu, bo ponoć zmniejszają się po owym doznania seksualne. Czy któraś Pani też to ma? Czy Panom to przeszkadza?

To powinnaś być z nich dumna nie ma nic przyjemniejszego od widoku dużych warg.Cudownie się je pieści i ssie.Dla mnie to obłęd samo piękno.Na prawdę dałbym wiele aby móc je pieścić i lizać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 20:46, Gość moootylek napisał:

Mam problem. A w zasadzie kompleks. Mam więszke wargi sromowe mniejsze od większych. Gdy stoję to wystaja spod tych większych. Strasznie się tego wstydzę... Nie chce wykonywać zabiegu, bo ponoć zmniejszają się po owym doznania seksualne. Czy któraś Pani też to ma? Czy Panom to przeszkadza?

Daj spokój. Nie ma znaczenia. Każda cipka jest trochę inna. Masz na pewno piękną cipkę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×