Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość moootylek

Duże wargi sromowe mniejsze!

Polecane posty

Gość gość
Miętowa każdy rodzaj motylka to moje marzenie i im większe skrzydełka tym bardziej mnie to kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miętowa Ania
Nadal nie wchodzi link do zdjecia motylka, ciagle ze s---p----a----m :/ poddaje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wklej linka bez http i zrób ze 2-3 spacje pomiędzy,albo wyślij mi na maila, chętnie popatrzę na motylka: wylize_chetnie@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wklej to zdjecie na fotosik, moze wtedy przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miętowa Ania
Nie dzieki juz mi sie odechcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest jak najbardziej normalne. Niestety kobiety wpadają w takie kompleksy przez "wspaniałe"media. Na szczęście są też osoby, które starają się pokazać, że to nie jest żaden problem. Polecam odwiedzić stronę: http://largelabiaproject.org/About

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety, które posiadają duże wargi są po prostu szczęściarami. Dla mnie wyglądają przepięknie :) dexatel@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam motylka a mój facet szaleje za nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjan
Mnie to bardzo podnieca. Taki "kwiatuszek" jest ładniejszy niż tylko gładka szparka. Zdecydowanie bardziej pociągająca jest cipka, kiedy wargi wewnętrzne wystają ponad zewnętrzne, a myślę, że przy pieszczotach językiem większe doznania dla posiadaczki takiej ozdoby. Chyba większość facetów jest tego zdania - ja zdecydowanie wolę taki rozchylony, pofałdowany kwiatek w majteczkach mojej partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ! Ja też gustuję w Motylku i naprawdę im większe płatki tym bardziej mnie to kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek401
od zawsze mnie podniecały duze wargi, szukam tylko i podrywam takie w okolicach 40-50-tki, bo takie z reguły mają wieksze, z duzymi motylami pieknie rozwinietymi wokół łechtaczki, a jeszcze jak są ciemniejsze na krawędziach, to już kompletnie wariuje, mogę godzinami takie pieścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek Poznań
Moja żona ma bardzo małe piersi, ma tylko same sutki ale bardzo ładne. Ma bardzo filigranową urodę i 160 cm wzrostu, więc wygląda jak nastoletnia dziewczynka. Dodatkowo ma wystające wargi sromowe, więc wygląda to słodko. Na ostatnich wakacjach byliśmy w Chorwacji, żona była prawie w 8 miesiącu ciąży i byliśmy w miejscowości na granicy plaży dla naturystów. Przekonałem żonę aby pójść na plażę dla naturystów. Moja żona najpierw z pewnymi oporami rozebrała się całkiem do naga. Na drugi dzień zrobiła sobie pełny makijaż, ciemne powieki, duże kolczyki w uszach i bransoletki na obu rękach i na stopach i na dodatek ubrała sobie szpilki i tak poszliśmy na deptak wzdłuż plaży dla naturystów. Nie było faceta, który by się nie odwrócił za moją żoną, pomimo tego, że była w 8-mym miesiącu ciąży i miała wystające wargi sromowe na ok. 2 cm i piersi tylko w zasadzie z z samymi brodawkami sutkowymi . Żona mówiła mi, że widziała kilku chłopców, którzy ją podglądali kiedy opalała się na tarasie całkiem nago, powiedziała, że musiała się w pewnym momencie zasłonić bo kilku chłopców z apartamentów obok tak się onanizowało, że bała się że pourywają sobie napletki na siusiakach z jej powodu. Tak więc drogie Panie nie przesadzajcie z tymi problemami wystających warg i małych piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duże wargi sromowe mniejsze są ladne i podniecajace. ale chyba wiekszość kobiet ma schowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiemyśl
Kobiety z dużymi motylami są o wiele lepsze w łóżku od tych z bułeczkami.... zreszta, popatrzcie na p****le, prawie nie ma tam tych z bułeczkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leija32
Ja tak miałam. Z czasem strasznie zaczęły wystawać poza te większe. Mojemu facetowi to nie przeszkadzało ale mi bardzo i postanowilam coś z tym zrobić. Znalazłam w internecie klinikę Efecta, http://efecta.eu/ i zapisałąm się na wizytę a potem już poszło szybko bardzo. Po czasie jak zobaczyłam efekty to normalnie mi się płakac chciało, ze w końcu wyglądam normalnie tam na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mojemu mężowi bardzo się podobają, bardzo lubi je lizać i ssać, tylko zawsze muszę ogolić cipkę na 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puzonon
...jestem 50 latkiem..od zawsze uwielbialem i uwielbiam duze falbany ,fartuszek,, motylki...im wieksze tym przyjemniej ..a jaksa ciemne bardzo i mocno pomarszczone to magia.......może znajdzie sie tu taka kobieta i odpisze na puzonon@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina__32
Witajcie dziewczyny. Chcę opowiedzieć swoją historię, bo miałam taki sam problem jak WY. Szukałam wszędzie gdzie się dało informacji o operacji za dużych warg sromowych. Z każdym dniem mój strach rósł po kolejnych czytanych przerażających postach o nieudanych operacjach. Postanowiłam zapytać mojego zaprzyjaźnionego kolegi ginekologa, który obiecał się rozeznać w temacie. Niestety musiałam wybrać się aż na Śląsk., szczególnie że z Poznania to daleka podróż. Ale pomyślałam, jak polecają to jadę :) Trafiłam do dr Serafina młody i sympatyczny lekarz. Na pierwszej wizycie byłam konsultowana i kwalifikowana do zabiegu. Po tej wizycie już wiedziałam, że to ten lekarz. Przede wszystkim potrafił bardzo fachowo odpowiedzieć na każde moje pytanie z tego zakres( czyli estetyki mojego miejsca tam na dole), poza tym jako jedyny zaproponował zupełnie inna technikę niż pozostali lekarze, że niby najlepsze rezultaty estetyczne. Nie znam się, więc pomyślałam zaufam. I się dziewczyny nie pomyliłam. Wierzcie mi wyglądałam bardzo bardzo nieciekawie. Każdy lekarz mówił "oj duży duży przerost" Przystałam myśleć by było ładnie, po prostu chciałam mieć tego mniej, dużo mniej. Dr Serafin mnie mocno zaskoczył, pozytywnie. Nie wiem jak tego dokonał ale nie dość, że wszystko się chowa, nic nie obciera, a wiecie jaki to problem. Do tego wszystko wygląda jakby nic nigdy nie było operowane. Nawet moja ginekolog przyznała mi rację, mówiąc, że faktycznie można było to zoperować. Jaka jestem teraz ? Najszczęśliwsza na świecie! Mój paskudny kalafior zmienił się w drobną muszelkę :) Dr Serafinowi za to jak zmienił moje życie jestem dozgonnie wdzięczna. Dlatego dziewczyny nie warto maskować naszych defektów i czekać jak ja 10 lat na decyzję. Może którejś z Was pomogę swoją historią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna naganiaczka od labioplastyki :O Kobiety! nie dajcie się zwariować! wasze motylki są sexy, nie dajcie sobie wmówić, że to coś co należy operować!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motylki są przecudowne. Jak się je przyjemnie pieści językiem czy ustami dają rozkosz nieziemską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina__32
Szanowni „goście”. ( celowo z małej litery) pragnę poinformować, że zabieg zrobiłam dla siebie. Wasza/ mężczyzny mojego czy jakiegokolwiek nie miały dla mnie kompletnie znaczenia. Także to co wam się podoba czy nie podoba to dla żadnej kobiety nie ma znaczenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to :p mamy to szczęście że żyjemy w czasach w których nasza c*pka może wyglądać tak jak nam się to żywnie podoba. Masz duże wargi i że akceptujesz? Świetnie! Sprawiają ci ból i kompleksy? Twoja decyzja. Osobiście jestem po zabiegu. Naprawdę długo się z nimi męczyłam i czekałam na dzień w którym je zaakceptuje. Mijały lata aż w końcu zdecydowałam się na zabieg i jestem przeszczęśliwa z tego powodu. Jeśli komuś przerosniete wargi mniejsze nie przeszkadzaja nie wie jak to jest codziennie patrzeć na siebie w lustrze z obrzydzeniem nawet jeśli partnerowi się to podoba, nawet jeśli wszyscy inni mówią że to nie problem bo taka natura... Ja postanowiłam to zmienić i nie żałuje. Gdyby mi się podobały byloby taniej i łatwiej- wiadomo.. Mamy prawo robić z naszymi genitaliami co nam się żywnie podoba operować/nie operować i innym nic do tego. Mamy tylko jedno życie i należy dbać o to aby się nim cieszyć a nie tonąć w kompleksach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwielbiam swojego motylka. Mialam paru kochankow i kazdy z nich uwielbial ssac piescic i wrecz zasysac....a ja? Ja prawie po ścianach z rozkoszy chodze. ...tak mi dobrze. Ale każdy niech robi co uważa za stosowne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje wargi
Moj maz jest zachwycony moimi wargami mowi ze bardo ladnie obejmoja k***ska lubi mi ssac ciagnac poprostu lubi sie nimi bawic podnieca go to bardzo.Sa dosc spore na plazy jak opalam sie nago widze jak panowie patrza na.moja cipkie jest spora z tymi wargami i widze ze ro ich podnieca.Kiedys jak sie opalalam co jakis czas przechodzil obok mnie mlody chlopak stawal za gestym krzakiem i co pewien moment wygladal podnioslam sie podeszlam cichutko a on trzepal sobie konia wygladajac****atrzac na mnie,byl zaskoczony jak mnie zobqczyl ze stoje prawie obok niego i paterze co robi spytalam czy mu nie pomuc bo tak sie meczy zozchyllam nogi rozciagnelam wargi i pokazalam mu rozowa cipke w srodku chlopak prawe matychmiast wystrzelil sperma.Ladnego mial kutaka byl spory miesisty gruby i mial jakies 17-18 cm dlugosc***asowal by domojej cipki fajnie moje wargi sromowe by go obiely lubie take k***ski.Potem spytalam meza czy ne zaproponowac mu seksu we troje ale maz powiedzial ze jeszcze ona czas na takie zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burdelowa para
Moj maz jest zachwycony moimi wargami mowi ze bardo ladnie obejmoja k***ska lubi mi ssac ciagnac poprostu lubi sie nimi bawic podnieca go to bardzo.Sa dosc spore na plazy jak opalam sie nago widze jak panowie patrza na.moja cipkie jest spora z tymi wargami i widze ze ro ich podnieca.Kiedys jak sie opalalam co jakis czas przechodzil obok mnie mlody chlopak stawal za gestym krzakiem i co pewien moment wygladal podnioslam sie podeszlam cichutko a on trzepal sobie konia wygladajac****atrzac na mnie,byl zaskoczony jak mnie zobqczyl ze stoje prawie obok niego i paterze co robi spytalam czy mu nie pomuc bo tak sie meczy zozchyllam nogi rozciagnelam wargi i pokazalam mu rozowa cipke w srodku chlopak prawe matychmiast wystrzelil sperma.Ladnego mial kutaka byl spory miesisty gruby i mial jakies 17-18 cm dlugosc***asowal by domojej cipki fajnie moje wargi sromowe by go obiely lubie take k***ski.Potem spytalam meza czy ne zaproponowac mu seksu we troje ale maz powiedzial ze jeszcze ona czas na takie zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GlacatyFacet
Ja jako juz dojzaly facet uwielbiam duze Wargi Sromowe , one sa poprostu piekne , ale niezawsze takie byly, jako mlodzieniec wydawalo mi sie ze wlascicielka takiech warg musi byc qrwa bo tak mi to jakos rowiesnicy opowiadali ze jak sie duzo bzyka to te sie naciagaja (G-o.Prawda) teraz juz po poznaniu mnustwa dziewczyn wiem ze to natura je tak pieknie obdazyla to jak u faceta wielka pala , znalazlem strone w necie , chyba jakiegos milosnika wielkich warg , popatrzcie i ocencie :) na Chomiku i tam szukajcie Elbglatze69 i tam szukajcie duze+wargi haslo ma 9876 Pozdrawiam i zycze milego zycia sexualnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×