Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nataliainatalia

CHCę ZROBIć TAKą FRYZURę ALE NIE WIEM CZY MI PODPASUJE!

Polecane posty

Gość nataliainatalia

mam zamiar zrobić sobie fryzurę taką, że z przodu włosy dłuższe, niż z tyłu. z przodu gdzieś do końcówki brody, i coraz dalej głowa to coraz krótsze włosy. praktycznie całe życie miałam krótkie włosy i teraz szkoda mi trochę tych zapuszczanych obcinać, ale i tak nie mam jakichś super włosów gęstych... to ja: http://www.fotka.pl/profil/nac89/ co doradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze do dobrego fryzjera, zeby ci cos doradzil? on sie bedzie lepiej znal na wlosach niz my przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliainatalia
no w sumie, może i racja...choc o tej fryzuurce marzę już z 2 lata, ale jakoś nie miałam odwagi - chciałam długie... ciąglę się waham, ale chcę zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliainatalia
dzięki Amant :P bardzo śmieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliainatalia - >mi sie bardzo podoba, tylko pamietaj ze wymagac bedzie ona troche czasu rano, zeby ja ulozuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliainatalia
no też prawda...aach :P tak bym chciała czegoś nowego, ale wszystko ma i plusy i minusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja taka kiedys mialam, musialam codzien rano watawac myc wlosy, ukladac, zelowac, nakladac maske....bo jak nie wygladalam jak po uderzeniu pioruna , teraz mam dluzsze, i ciagle sie zastanawiam czy nie sciac na nowo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliainatalia
hehe :D no to niezła zzabawa, faktycznie :D ale nie dziwię Ci się, że jakaś część Ciebie chce znowu obcinać :d my, kobiety potrzebujemy nowości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliainatalia
myślę, że można zrobić tak, że jeśli zrobiłabym wersję tej 1 tylko trochę dłuższą, to po wstaniu z łóżka , bez nakładania różnych specyfików możnaby uzyskać tą drugą :) :D spytam fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uzyskasz po wstaniu z lozka tej drugiej , powod jest prosty....wlosy bede ci sie odwijac we wszystkie strony, skrecac i wywijac we wszystkich kierunkach, wiec troche wosku i prostownica albo modelowanie na bardzo grubej okraglej szczotce cie nie minie.....wybacz, ze ruinuje wizje perfekcyjnego swiata , ale krotkie wlosy wymagaja zawsze uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliainatalia
moje rzadko sprawiały problem, miałam krótkie latami :P no i nigdy nie używałam prostownicy. czasem żel, pianka. the end :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jestes szczesliwa, ja mam grube, ciezkie i krecace sie samoistnie wlosy.....ukladania bylo a ukladania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliainatalia
no właśnie! o to chodzi! masz grube i pewnie gęste włosy, ach jak Ci zazdroszczę :) ja mam rzadsze..choć nie aż tak bardzo i dlatego myślę nad ścięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooooooorki
jesli to Twoje najlepsze zdjęcia, to masz całe wakacje aby się uczyć i robić 'cokolwiek" ale nie być modelką. Napij się wody i popatrz obiektywnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×