Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ąć

OBIAD W UPALNY DZIEń

Polecane posty

Gość ąć

JUż MI SIę KOńCZY REPERTUAR: - RYż Z TRUSKAWKAMI -GAZPACHO -CHLODNIK -SAłATKI RóżNISTE -ZIEMNIACZKI Z KEFIREM CO JESZCZE MOżNA PRZYRZąDZIć NA OBIAD W TAKI SAKRAMENCKI UPAł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ąć - lubię twojego nicka :D Ja tam gotuje normalnie -ale może dlatego że mamy dośc chłodno w mieszkaniu. Myślę że dobre są też wszelkie makarony - spaghetti albo inne z sosem oraz naleśniki - też można je zjadać na chłodno (tylko niestety przy smażeniu jest ciepło :o ) A przed obiadem szklanica wody z cytryna czy koktajlu z dużą ilością lodu - od razu robi się chłodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ąć
szczęśliwie w upał jeść się nie chce, ale trudno tak 12-latka płci męskiej bez jedzonka chować... fakt, naleśniki to by mogły być u mnie przynajmmniej 4-5 dni w tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makaron z serem i truskawkami (jagodami itp) sałatki przeróżne z bagietką i masełkiem (może ziołowym albo czosnkowym) rybka z puszki (byle naprawdę dobra i sprawdzona - ja lubię z Neptuna, np makrela w pomidorach, albo po meksykańsku) i świeży chleb z masłem ryż z musem jabłkowym i cynamonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szrekowa
Jak robisz ryż z musem jabłokowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szrekowa
Ja jeszcze robię chłodnik - moja druga połowa uwielbia albo na zakąskę, mozzarelkę z pomidorem posypane bazylią i solą - lekkie i pożywne Jak robicie gaspachio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babciny wiejski obiad....ziemniaki okraszone...ze skwaruniami i mleko zsiadle,,,a i koperek do ziemniakow...jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znjąc życiue to 12latek najbardziej by był zadowolony z PIzzy ale jak to mamusie zawsze chcemy swoje dziecie karmić czymś zdrowym wiec do pizzy sałatke I PROBLEM Z GŁOWY:D a tak na poważnie to może cos z młodej zielonej kapusty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na upaly lubie salatki, np.: duzo roznego rodzaju salat, jajko ugotowane na twardo w plasterkach, dobrze wysmazone skwareczki, pomidor, ogorek, dressing na bazie jogurtu naturalnego i octu balsamicznego tylko nie wiem, czy dzieci to lubia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj mu hamburgera
z własnoręcznie usmażonego kotleta kotlety można smażyć przecież na zapas, hamburger,z zielskiem, sok i najedzone dziecko i szczęśliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×