Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NicoleSmith

kto mieszka sam i ...

Polecane posty

Gość tsryujiko9076
fajna madchen : "...no ja sobie tez wspolczuje myslalam ze to minie ale masakra, sama sie nakrecam czasem... kobito ratuj sie bo mam to samo co Ty , nadcisnienie tez ...a teraz co ? nerwica i psychiatra :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh no ale tak az zle to nie jest zeby od razu psychiatra:P dzisiejszy przyklad, godzine temu chcialam zejsc na dol do kuchni, i stojac na schodach obserwowalam cienie, czy sie cos nie poruszy.. no debilizm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz chyba ide spac:P eh wczorajsza noc piate kolo spedzil z karaluchami, teraz one beda u mnie:D impreze robie jak nic;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja czekam na zwrot własności fajna no ta Twoja ręka to mi spać nie dała ło matko za tyłek mnie ciągle łapała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIĄTE:-), DZIEŃ DOBRY🖐️ POWINNA JUŻ DOTRZEĆ, WYSŁAŁAM KURIEREM :-) fajną masz rękę:-), spałam przyzwoicie spokojnie:-)DZIĘKUJĘ:-) udanego wszystkiego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam się na przyszłość Nicol :D fajna no ręka mi odpadnie od tych Twoich zakupów ło matko za to ja Twojej do gotowania użyję zobaczymy co jej wyjdzie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna :D:D muszę przyznać że kibelek to świetnie wyszorowała chyba też ja sobie zostawię okna trzeba pomyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj drogi spisales sie, spaghetti wyszlo wysmienite:D o ty lobuzie! kible szorowac?:o ja twoja reke z szacunkiem, dbam o nia ale doigrales sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadłam tarte alzacką i umieram bo za dużo zjadłam (a może to i dobrze spokój mieć będę) bez sensu to życie moje ... nic w nim nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaR...
najlepsza tarta z truskawkami , galaretką i bitą śmietaną , chociaż z warzywnym nadzieniem też lubię, ale słodka zawsze mi się dobrze kojarzy.i rekompensuje samotność.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o no coz, ma sie ten talent nie?;]:P chociaz ryby nigdy nie robilam:(:P reke jeszcze do jutra sobie zatrzymam, wyprowadzam sie jutro i bedziesz mial co nosic..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddasz oddasz:P nie obejrzysz sie a juz bedziesz mial swoja:P tylko ja cie bardzo prosze, ma wrocic cala, bez zadnych odciskow ok? bo twoja to jakas taka kurde z odciskami jest..:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra oddaję plecki wymasowane dzięki fajna ..............🖐️ spodobała mi sie Twoja ręka mam nadzieję że jeszcze pożyczysz kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walercia*
znowu sama, wcinam bułkę z serem edamskim i popijam winem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×