Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

ja sprawdzałam pomiędzy moim profilem a męża i jeśli odznaczysz tę funkcje to naprawde działa i nie pokazuje mi ani kogo ja odwiedziłam ani kto odwiedził mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie to się odhacza
może ktoś dokladnie napisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nerwymam
pisałam już że odwiedzałam profile nie wiedząc o tym odhaczeniu i stamtąd nie mogę się juz wykasować, sprawdzałam u siostry na profilu, widnieję jak byk na stadionie - na środku, ile razy u niej byłam i jakie godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylaczcie se to
sie wywodzicie :o wylaczcie se ta funkcje jak wam nie pasi i tyle ... a nie sie rozwodzicie nad tematem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikasz na profil i na ustawiania prywatnosci...jak tam wejdziesz to masz te opcje na samym dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nerwymam
w doopie mam odhaczanie, to gdzie wlazłam przed odhaczaniem to JEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczka-od-krowy
a ileś razy wlazła ? te osoby sie nie komunikują miedzy sobą - józek nie wie, czy u stefki tez byłas 20 razy, a u romka 15, wie tylko , że byłas u niego nie histeryzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamejka
ale mam ubaw:D dobrze ze przed zalogowaniem sie dzis na nk zerkłam najpierw na forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nerwymam
zarządam odszkodowania za straty moralne od nasza-klasa świnie, pierdziele ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozeszkurwa
smiley, to zamiast byc z siebie tak zadowolona, to po prostu powiedz co trzeba zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na tooooo
do ale nerwy mam to tylko twoja wina i twoje morale bo jak nie ebdac z bylym mzoesz sprawdzac jego laske i jego ? to tylko o tobie swiadczy żle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaa25
Jestem zła na maksa! NK powinna uprzedzać od razu na pierwszej stronie, wielkimi, czerwonymi literami, że wprowadza taką "genialną" nowość. Wchodziłam dziś po 8 rano na profil ludzi, których nie lubię (i z wzajemnością), na konto koleżanki z pracy mojego chłopaka, o którą jestem zazdrosna i standardowo na profile ludzi z pracy. Masssakra! Oglądałam też profil dziewczyny, która chodziła do jednej ze szkoły ze mną, no i oczywiście ona to zobaczyła, bo od razu widnieje u mnie, jako odwiedzająca mój profil. Jestem zła. Odhaczyłam tą opcję, ale to już i tak mleko się wylało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prowda
pewnie nie powie bo będzie taka z siebie dumna że będzie się teraz z tym obnosić i śmiać z innych - albo ściemnia że tak mozna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nerwymam
jeszcze w trakcie mi się przypomina kogo profile od rana oglądałam to mi się słabo robi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkagdansk
ja tez dowaliłam i to nieżle . wlazilam na konto mojego bylego męza i na jego znajomych .matko swieta ale wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smokyyyyyy
a od kiedy działa ta opcja???? wczesnej tego nie widziałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenujaca jest NK
brak im juz uzytkownikow ? Teraz kazdy bedzie musial zalozyc "nowy anonimowy" profil a te debile beda sie cieszyc ze wzrasta im liczba uzytkownikow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na tooooo
ale powiedzcie PO JAKI CHUJ! WCHODZI NA KONTO ludzi ktorych nie lubicie, nie cierpicie, kurwa o ktorych jestescie zazdrosni badz inne bzdury ? po chuj pytam ? nie macie własnego zycia czy jak ? musicie sie wpieprzac ? i to będzie dla was najsurowsza kara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
. Wchodziłam dziś po 8 rano na profil ludzi, których nie lubię (i z wzajemnością), możesz mi wytłumaczyć czego szukałaś na profilu ludzi których nie lubisz ?:DD::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozeszkurwa
Skoro zaznaczas ta opcje i buszujesz po profilach anonimowo, to ci co wchodza na twoj profil takze sa niewidoczni dla ciebie, nawet jesli potem odznaczysz te opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na tooooo
ale powiedzcie PO JAKI CH*J! WCHODZISZ NA KONTO ludzi ktorych nie lubicie, nie cierpicie, k**wa o ktorych jestescie zazdrosni badz inne bzdury ? po ch*j pytam ? nie macie własnego zycia czy jak ? musicie sie wpieprzac ? i to będzie dla was najsurowsza kara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na tooooo
jak to nie wiesz poznaniak po co sie wchodzi? zeby pozazdroscić i poporównywać się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkagdansk
ja wlazilam tak z ciekawosci -co sobie teraz mój były mąż pomysli.Ja go rzucilam a teraz właze na jego profil.masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozeszkurwa
poznaniak, to chyba oczywiste, ze kazdy wchodzi na profile znienawidzonych osob, przeciez do tego sluszy nasza klasa. Jesli z ims mamy dobre kontakty to nie musimy wchodzic na profile, bo wiemy co u tej osoby slychac i jak wyglada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi
nadal nie wiem jak to sie sprawdza? gdzie to widać, ze ktos był na moim profilu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozeszkurwa
ulka, on na pewno na twoj tez wchodzi:D W pewnym momencie czlowiek zaczyna wchodzic na profile wszystkich osob jakich zna, nawet sasiadow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieee
weszłam na profil byłego męża i obecnego kochanka i jego żony!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×