Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Gość dgfkgdfksdhvksmkbv
mam pytanie. czy to działa tylko, kiedy odwiedzało się kogoś dzisiaj? powiedzcie, że tak! zalogowana na koncie mojego chłopaka WCZORAJ oglądałam zdjęcia takiej jednej suki (mojej byłej przyjaciółki) :O ze swojego nie mogłam, bo ma zdjęcia tylko dla znajomych a ja jej w znajomych nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slepi czy co?? na NK pisze jak wol od kiedy co i jak i gdzie szukac no .... o dzizys :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
poznaniak, to chyba oczywiste, ze kazdy wchodzi na profile znienawidzonych osob, przeciez do tego sluszy nasza klasa a ja myślałem, że służy do odszukania znajomych z którymi chodziło się do klasy...ta nazwa mnie zmyliło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze opcja ta dzila od dzisiaj rana, bo w bardzo wielu profilach nie odnotowano zadnych odwiedzin, wiec odetchnijcie ze spokojem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nerwymam
najlepsze jest jak niektóre oglądały żonę swojego kochanka, buhahahahahahahha pierwszy raz się uśmiechnęłam co ta żona zrobi jak zobaczy u siebie laskę, z którą mąż np pracuje ? jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie mogę przegięcie niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołąb szary i ponury
A na moim koncie nikt w ogóle nie był i w ogóle nikogo nie obchodzę. To jest dopiero smutne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfkgdfksdhvksmkbv
no to oddycham ze spokojem... ufff ulga... mam nadzieje, ze tak jest, bo jestem bardzo zazdrosna o tą dziewczynę, a jak jeszcze ona zobaczy, ze `mój chłopak` wchodził do niej to załamka... zaraz sobie cos pomysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkagdansk
az mi sie dlonie spocily jak zobaczylam co za cholerstwo wprowadzili na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozeszkurwa
smiley, pomysl logicznie...skoro ty widzisz ludzi, ktorzy ogladali twoj profil kiedy mialas opcje zaznaczona, to ty tez bedziesz widoczna dla ludzi, ktorych profile ogladalas, kiedy sobie tez odznacza opcje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina zz
u mnie trzy osoby wlazły dzis.kuzyn ktorego raz na oczy widzialam ,pozniej jakis czarny czlowiek i mój prawie byly mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prowda
hehe no tak bywa czasem :P niezle narobili niektorym ludziom Ci z n-k ubaw po pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy z kafe
powiem wam ze to jest najsmieszniejszy topik jaki powstał na kafeteri, nie potrafie sie przestać śmiać aż mi łzy lecą!!!! jak ja sobie pomyśle że ja bym tak wpadła robi mi sie słabo :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja tak nie do końca wiem o co tyle krzyku. Chodzić po profilach chyba każdy może - są ogólnie dostępne. Chyba,że ktoś zablokował. Więc - w czym problem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozeszkurwa
smiley, czyli widzisz tylko osoby, ktore cie odwiedzaja i jeszcze nie wiedza o tej opcji;) Jak sobie ja zaznacza, to tez nie bedziesz nikogo widziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkagdansk
to nie jest smiesne niewiem czy nie usune konta calkowicie bo wpadlam jak sliwka w kompot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozeszkurwa
A w tym problem, ze nie chce na przyklad, aby kolezanka z pracy mojego faceta widziala, ze odwiedzam jej profil. Uprzedzajac twoje pytanie, robie to z ciekawosci jak 99% osob w tym serwisie. To chyba oczywiste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prowda
ulka gadnsk to cos zrobila chwal sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy z kafe
Potwór z Loch Ness............ to sie rozmowa toczy nie o znajomych na konto których zawsze można wejsc bo to normalka, chodzi o to że laski powchodziły na konta ex facetów i lasek , żon kochanków wrogow itp sprawy, co sobie oni pomyślą jak zobaczą że Pani X o 7 rano pierwsze co robi to ogląda profil swoich były buhahahahahahahha masakra masakra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty.
Pozakładajcie sobie fałszywe profile i powchodźcie z nich na konta tych ludzi. Może wasze nazwisko "spadnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------88
Hehe tez sie wkurzylam, idiotyczna funkcja. Mam nadzieje ze rzeczywiscie dziala dopiero od dzisiejszego poranka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umieram ze śmiechu:D JAKI POPŁOCH! :D:D:D Ale i tak śmieszniej by było, gdyby na kafeterii nagle obok czarnych nicków pokazały się wszystkie inne: I czarne i pomarańczowe:D Wyludnienie w ciągu 3 godzin murowane!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozeszkurwa
A widoczne sa wszystkie osoby czy np. ostatnie 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołąb szary i ponury
Wczoraj już była ta funkcja! Widziałam to, ale jakoś nie skumałam, o co chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nerwymam
albo facet zobaczy u siebie kobietę z którą kilkanaście lat temu na obozie harcerskim się bzykał pod namiotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy z kafe
raczej konto usuniete, załóz nowy profil i sprawdz co wyskoczyło u tej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja serio
haha włąśnie zobaczyłam że na moim profilu była laska z ktorą studiowałam ale wcześniej odrzucila moje zaproszenie na n-k a teraz siedzi mi na profilu??????? jakies kompleksy chyba :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty.
No dawac nazwiska. Powchodzimy i nie bedzie was widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkagdansk
a te powiadomienia to juz masakra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×