Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Możemy pododawać profile(do listy znajomych) osób które są też fałszywe,jest tam np.doda i wiele innych takich profili podszywaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ... Mnie dzisiaj odwiedziła była mojego syna. Może dlatego, że zmieniłam dane. A ja durna kliknęłam w jej zdjęcie. Taki odruch:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze
polaaaolaaa....ja tak samo jestem na maxa zdemaskowana!!!! wlażłam na profil własnego teraputy , to znaczy juz 2 lata nim nie jest:D teraz on pewnie pomysli, że mi się podoba, albo coś, ratunkuuuu!!!!:D ale profilu nie kasuje:D boże, jaki człowiek głupi, ale z drugiej strony kazdy gdzies wchodzi do kogos z ciekawości czy go lubi, czy nie!!!nie ma w tym niczego nienormalnego, to jest według mnie ludzkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
A ja jestem dumna, bo DZISIAJ podjelam ostateczną decyzję o usunieciu swojego profilu. Ta cała N-K zrobiła się jedną wielką żenadą. To nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Potwór ale co to za problem?! Kazdy moze sobie zalożyc bez problemu ,,lewe konto" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to od dzisiaj działa
jak wcześniej zaglądałam na profile(np.wczoraj.lub tydzień temu )to tez im sie wyświetli???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
A mogę zapytać po co wysyłacie zaproszenia do różnych dziwnych profili? I wysylacie te zaproszenia z Waszych lewych kont czy Waszych osobistych imiennych profili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hmmm a da sie wejsc na jedno konto w tym samym czasie z roznych kompow ? Chodzi mi o logowanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyłam zaproszenia z naszego zborowego konta na nk.Dlaczego to robimy?-bo nam się nudzi.Po co to konto?-żeby bezkarnie patrzeć na profile na których nie chciałybyśmy żeby wiedzieli że to my.Po co całe zamieszanie?-dla jaj. Wysłalam zaproszenie dla towarzysza Bolka,hihihi.Ale będziemy miały supre profil.Będą berchtać jak zobaczą kto ich odwiedza i z jakimi znajomymi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panika się zrobiła
przesadzili z tą funkcją na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panika się zrobiła
na jakim wspólnym koncie....też tak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po właczeniu tej funkcji pełno będzie takich kont jak nasze.Z nk farsa się zrobiła,ludzie będą zakładać fałszywe konta.Śmietnik się zrobi. Będziemy miały prezydentów za znajomych,hihihi:).I Pudziana i dode.....:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×