Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Potworku z jeziorka ,no jasne ze nie bede nic ustawiac ,bede tylko wlazic 50 razy dziennie na profil jednej co mnie przykurzyla ;) A na marginesie mowiac to nie moge sie zalogowac na zadnym z nickow ,wisi \"nk\" hahah Pewnie zawalili ich skargami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
RANY JAKIE WY WSZYSTKIE JESTESCIE GŁUPIE...NIE WŁAŻCIE GDZIE NIE TRZEBA ALBO ZABLOKUJCIE SOBIE TĄ FUNKCJĘ I LUZ...A NIE ZEBRAŁY SIĘ CZAROWNICE I MYŚĄ CO BY TU ZROBIC...KUŹWA JAKIE JESTESCIE DURNE TO SZOK...ZAŁÓŻCIE SOBIE JESZCZE 10 TAKICH FIKCYJNYCH PROFILI TYLKO NIE WIEM PO CO....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeee88
nawet jak się tą funkcje o "nie widoczności" wciśnie to i tak osoba na której profil wchodzisz widzi ciebie Pozdro :P NK dobrze że na profile moich wrogów dziś nie wchodziłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
bleeeeeeeeeeeeeeee88 ...NAJPIERW SPRAWDZ A POTEM GADAJ GŁUPOTY, JAK MASZ WYŁĄCZONE TO CIE PO PROSTU NIE WIDAC I JUŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeee88
Dziwnee... Bo to sprawdzałam z kumpelą. I obie siebie widzimy ;/;/ Nam ta funkcja nie działa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry. Nie było mnie chwilę, bo obiad nastawiam :) Już najwyższy czas :) Wyjaśniać zacznę od końca - opcja odhaczania czasami aktywuje się od razu,a czasami - po paru czy parunastu minutach. Trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dalej - mnie NK działa bez problemu. Może mieli jakieś chwilowe "zapakowanie" serwerów. Tak też bywa. A tak a propos łażenia po profilach - nasze konto zostało założone WCZORAJ. A do dzisiaj już było sporo wejść na profil. O czym to świadczy ?? Że ludziska buszują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff mi sie upieklo
ani wczoraj ani dzisiaj na logowalam sie na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horrrorek
czesc, jestem u was , widziałyście mojego pieska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horrrorek
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrr cholerna nasza klasa...... A raczej o moja głupoto :/ Jeśli można to poproszę o czarodziejskie hasło do konta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 133aaa
nie moge wejsc na moje konto czy wy tez macie taki prpblem rano wszystko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i baaaardzo dobrze
przynajmniej dane kochanicy mojego eks mam jak na dłoni.... (kolejnej zresztą).... mało, że ugania się za moim (w papierach jeszcze) chłopem, pisze durne wierszyki, ssm-siki.... to mnie szpieguje.... Z całym szacunkiem, ale niektóre baby są duuuuurne...:D Przydadzą się takie dane.... nawet nie wie jak mi pomogła ha! Dzięki n-k... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×