Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Gość A Pocket Size Sun
nasza klasa to portal randkowy a nie klasowy, poza tym to wielka baza danych i będzie ona "wykorzystywana" , tak więc miłego randkowania heh a muli sie bo zbyt wielu desperatów ma dziś wolne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! Dostaję sporo mail z pytaniami o to nasze konto na NK. Odpowiem tutaj - hurtem :) 1. trzeba mieć czarny nick na Kafe i NA KAFE poprosić o podanie longinu i hasła 2. adres mailowy też trzeba podać na Kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocket-- zgadzam się z Tobą w 100% :) Z założenia miał to być portal społeczościowy ludzi,szukających kontaktów z dawnymi koleżankami i kolegami szkolnymi. A co wyszło ?? To, co zwykle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemacie
jaki macie profil???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka nazwa profilu
chcialabym sobie poogladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka nazwa profilu
ale ja nie chce hasla. nie potrzebuje sie tam logowac. skoro to konto publiczne, jak twierdzisz, to chyba mozesz podac, jak Was znalezc, zeby po prostu obejrzec profil, to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka nazwa profilu
dzieki :/. widze, ze wielki problem z tego robicie. wielka łaska, zeby podac nazwe.. smieszy mnie to troche. az tak bardzo mi nie zalezy na ogladaniu tego Waszego profilu, zeby marnowac czas na szukanie. bawcie sie dobrze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam że zapytam
Hej;] co robicie? o co chodzi z tym wzystkim>? zalożyliście kafeteryjną klasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha baw sie dobrze
rzeczywiscie, super rozrywka. Jesli dla kogos glownym zajeciem i sensem zycia jest podgladanie na nk profilow bylych, i nowych dziewczyn bylych, itd itp..no to rzeczywiscie...nie ma jak Wam zyczyc milej zabawy..zeby przypadkiem nie bylo inaczej..bo jak nie, to katastrfa. a idea czarnego niku, jestem w stanie w ciagu 10 minut zalozyc sobie byle jaki czarny nick.. wiec nie widze sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jnnn-- niestety nie rozumiem,co piszesz :) Posługujesz się jakimś nieznanym dla mnie slangiem. Jakbyś mógł napisać to wszystko jeszcze raz, ale bardziej po polsku - byłabym wdzięczna :) P.S. Jak ja dziękuję Bogu,że nigdy nie miałam konta na NK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, jnn, jnn. Szkoda,że wybiórczo czytasz - ale to niestety problem naszych czasów i niedostosowanej polskiej oświaty do wymogów XXI wieku. Nie o nick chodzi - a o moją stopkę. Ona tłumaczy wszystko. Bo dokładnie tak traktuję internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się nazywa wasz profil
? też chcę skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można, Żona, można. Zaraz to zrobię. Zasępiłam się wypowiedziami jnnn. Bo jednak łudziłam się,że polska młodzież ma szersze horyzonty i bogatsze słownictwo.Ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnnn
A do netu - to przynajmniej ja - podchodzę jak do rozrywki no to idealnie tam pasujesz stulejaro! :D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwór z loch ness jaka jest
nazwa profilu? czy to jakaś tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusss
przeciez wystarczy zaznaczyc w ustawieniach prywatnosci " Nie pokazuj innym, że oglądałem ich profil (jednocześnie nie będziesz widzieć kto oglądał Twój profil)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×