Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Racja-można zablokować raktycznie wszystko poza imnieniem i nazwiskiem,a za zdjęcie główne wstawić jakiś obrazek i nie przyjmować zaproszeń od nieznajomych i podejrzanych profili bo niewiadomo kto się za tym kryje, tak jak np.w przypadku projektu Kasandra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam opcję odhaczoną bo ciekawość zwyciężyła i chcę wiedzieć kto mnie odwiedza ,sama też wchodzę na innych i niech myślą co chcą ,jak mają otwarte profile to widocznie nie przeszkadza im ,że ktoś ich ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale po co maja wiedzieć ze np zosia nowak (pewno z klatki obok -pomyslą) oglada profil?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także tego laski......co rusz ktos obcy włazi na moje konto ale to szczegół dostalam tez na maila zaproszenie od kogoś ..... widac zmiana maila nie pomogla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vaniliowa jak dostałaś na maila to pomogła bo ten ktos nie znalazł twojego profilu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dance with me>> dostałaś już login? ja też teraz odhaczyłam sobie opcję odwiedzających, zobaczę kto u mnie buszuje ;) gorzej jak okaże się, ze nikt 😭 wtedy się chyba zapłaczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Marusia dostałam login i hasło. Teraz sobie poszaleję.Co prawda mam też swoje fikcyjne konto ale tam znajomych zero więc podejrzane, natomiast na kafeteryjnym znajomych tysiące więc nikt z oglądanych nie wyczai o kogo może chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech ich diabli
Ka odwiedzilam: - swoja szefowa - zone bylego - swoich bylych -znajomych znajomych o k*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlshrnii --> mogę mieć do Ciebie prośbę? Wejdziesz na mój profil z Wiadomego Konta, żebym zobaczyła, jak wygląda Projekt Tajniak :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wlasnie po mailu sprawdzilam gosca z allegro co kupilam u niego spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no ludziska
pogłupieliście? podajecie tutaj swoje maile???? myślałam, że nikt z Was nie będzie na tyle głupi i każdy poda nową skrzynkę specjalnie założoną ze względu na ten topik:O ja tak zrobiłam, założyłam nowa skrzynkę mailową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gorączkuj się juz dziewczyny ostrzegłam i pozmianiały skrzynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no ludziska
no to dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda29
jak to usunac zeby sie nie wyswietlalo ze ogladalam czyjes stronki pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj młoda29 przeczytaj to co pisałyśmy tyle razy... wejdz w ustawienia profilu i ustawiania prywatnosci i tam zaznacz nie pokazuj kogo odwiedzilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale wstecz sie tago nie da zrobić, jak ogladałas to już lipa, będzie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda29
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski ? I jak ? nadal ogolna panika hahah ? Ja oficjalnie z mojego chodze po wszystkich i koniec ,przedtem przeciez tez chodzilam. Smieszy mnie ale wlasciwie jest mi przyjemnie ,ze kilka razy dziennie wchodzi na moje konto mama mojego ex . Mam ja wsrod znajomych to niech wchodzi . Wali mi komentarze pod fotkami i raz sie jej zapytalam czy obecnej synowej tez takie pisze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO nowa funkcje widzialam dzis \"polec\" ,mozna znajomym polecac fora ,profile itp. Chyba Tworcy \"nk\" oglosili wsrod pracownikow konkurs na \" nowe opcje \" !! Nie ma dnia zeby czegos nie wymyslili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Zastanawiam się, co jeszcze ci z NK wymyślą - bo chyba stosują się do złotej zasady \"Polak potrafi\" :) Widać,że i w czasach demokracji ta zasada działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×