Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EMTI

CIĄŻA?

Polecane posty

Wiem takich topików jak mój było tysiące. Ale prosze odpiszcie co sądzicie o mom przypadku:) Ciekawe czy jestem w ciąży , bo mialam dostać okres w poniedziałek czyli spóźnia mi sie on już 4 dni, wczoraj rano lekko pobolewał mnie brzuch tak jak na okres, ale go nie dostałam. Dzisiaj też mnie tak pobolewa, ale nic nie ma. Zazwyczaj jak mam dostać okres to mnie poboli chwilke i już jest... nigdy nie miałam tak jak teraz i mam regularne miesiączki co do dnia ,zawsze cykl trwał 28dni. Jeszcze troche poczekam i zrobie test, jutro wieczorem lece do Anglii do mojego narzeczonego i jak nie dostane do tego czasu okresu to w niedziele zrobie teścik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej kup
test już dziś i zrób naet nie z porannego moczu tylko teraz, bo po tylu dniach powinien już być pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz zrobić już dziś, testy powinno się robić w dniu spodziewanej @ więc jeśli jesteś już 4 dni po to śmiało możesz zrobić i w razie pozytywnego jechać do narzeczonego z dobrą wieścią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rób test już dzisiaj
miałam identycznie jak Ty, brzuch mnie pobolewał i śmiałąm sie jeszcze do męza , ze chyba jednak dostanę ten okres, a dostałam w prezencie 2 piękne kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie on chce być przy tym jak test będe robić:) ja też bym chciała żebyśmy się razem o tym dopwiedzieli:P A jeżeli tak się dzieje to czy to może byc ciąża, czy tylko jakieś zaburzenia hormonalne. Dodam , że uprawialiśmy stosunek bez zabezpieczenia, ale wybuch nastąpił na zewnatrz, co prawda ledwo co wyciągnął to wybuchł, czy ciąża jest możliwa? Prepraszam za taki szłowy szczegółowy opis , ale chce Wam jak najbardziej przybliżyć ta sprawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ,możliwe jest przecież stosunek przerywany to żadne zabezpieczenie!!! mnie na początku tez pobolewał brzuch w dniu miesiączki która miałam dostać,a nie dostała,i czekam na synka:) a tez miałam stosunek przerywany jak u ciebie,wiec jak widzisz to żadne zabezpieczenie,no ale 6 lat to i tak sporo ze wcześniej nie zaszłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak będe w ciąży to i tak się nie załamie:) Bo już jesteśmy gotowi na dziecko:) Planujemy wspólne życie, ślub to i dziecko może się pojawić:) Wiem , że jak bym była to mój narzeczony będzie w siódmym niebie:) a do tego co chwile chodze do toalety bo chce mi siiku, lub coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci również mówię - zrób test. Ja miałam dokładnie tak samo i cztery dni po spodziewanym okresie zrobiłam test i wyszły grube dwie krechy :) Tak więc powodzenia życzę :) I daj potem znać czy wyszły dwie kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dam znać napewo teraz mykam bo umówiłam się z przyjaciółką :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;] robilam test i niestety;[ ale jedna kreska no i okres po tygodniu od spdziewanej miesiaczki dostalam... a szkoda, tylko jedno mnie zastanawia dlaczego jest mi nieodbrze... od wczoraj przedwczorj mam mdlosci nie moge zwrocic meczy mnie to... jakos o 5 rno sie disij obudizlam bo bylo mi tak niedobrze... i glowa mnie boli jak cholera... no ale to raczejnie ciaza chyba jakis wirus... a tak chcialam miec dzidzie;[ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziura po zębie
przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to imię
nie ma co sobie wkręcać, jak nie wierzysz wróżom kafeteryjnym to wykonaj test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje;] coz trzeba poczekac do slubu ,a on za rok we wrzesniu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam ze test robilam i wyszedl negatywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chyba zowu jakies urojenia...od pewnego czasu czesto rano mam silne mdlosci ,ktore wrecz mnie budza i nie moge spac...pozniej sa lekkie i utrzymuja sie tak do 16.00 . Biore tabletki antykoncepcyjne, jeden raz wzielam za pozno tzn minelo juz 12 godz. no i kochalam sie z narzeczonym bez dodatkowego zabezpieczenia... teraz mialam raczej plamienie niz okres... wkladka mi wystarczala... no i jakos tak dziwnie sie czuje , no i brzuch mnie bobolewa tak jakby ktos mi go ciagna do gory... robic test czy to tylko shizy i wczystko sobie wkrecam..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×