Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oluska.

lumpeksy ?

Polecane posty

pytam z ciekawości: jaki jest Wasz stosunek do zakupów w lumpeksach ? ;>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok888888888
kupuje tam przewaznie ciuchy dla dzieci sa jak nowe orginalne i bardzo tanie tylko dodam ze nie wiem jak w polsce bo ja kupuje w angli na carbootach i sklepach uzywanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extra sklepy, potrafię tam wydać tyle kasy...uzależniłam się od nich:P są tam rzeczy niepowtarzalne, często kupuję tam oryginalne rzeczy, oczywiście nie kupuję prawdziwych badziewi, lumpów, tylko rzeczy ładne, nie zniszczone. nigdy nie kupię tam bielizny, obuwia i takich wiecie, rzeczy, które są bardziej osobiste. polecam wszystkim, naprawdę kocham je:) uwielbiam oryginalnie wyglądać, dlatego pasują mi te sklepy. naturalnie kupuje też ubrania w sklepach z nową odzieżą ale oczywiście do lumpeksów zaglądam częściej, nawet jak mam w kieszeni 20-30zł:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, mam ochotę wybrać się kiedyś i pobuszować w poszukiwaniu cudnych, oryginalnych ciuszków. niestety - w moim otoczeniu nie ma żadnego sensownego, jak jest to z jakimś badziewiem :// z tego, co czytam na różnych forach i portalach coraz więcej ludzi [ i to naprawdę tych zawsze ładnie ubranych ] zaopatruje się często w sklepach z używaną odzieżą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tam naprawdę można wyłowić perełki:) i buszowanie, poszukiwanie też ma swój urok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dobrych lumpeksach można kupić takie rzeczy, że mózg się lasuje, np. nowe jeansy T.Hilfiger, jeansy Rock&Republic, już nie wspomnę o tańszych markach typu Zara czy River Island... tylko fakt: sklep musi mieć odzież porządnie sortowaną, a nie mix szmat, których strach dotknąć... szkoda tylko, że to wymaga czasu i dyspozycyjności. Żeby upolować coś fajnego, dobrze jest udać się na \"nowy towar\" (swoją drogą: ciekawe określenie na odzież używaną). Miałam kiedyś fart wstąpić tuż po otwarciu sklepu, tzn. udało mi się siłą do niego wedrzeć. Bo przed sklepem było tyle ludzi, jakby za darmo coś rozdawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, spróbuję wyszukać jakiegoś sensownego lumpeksa na jakimś wyjeździe albo gdzieś :) 3majcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprota
no więc ja mam prawie całą garderobe z lumpeksu , i mam własnie ciuszki river island , authograf, marc and spencer , h & m, zara, vero moda za spódniczke river island dałam 8 zł a , szara mini z taka rozkloszowana potem patrzę a jest taka na wystawie jednego sklepu za prawie 50 zł, to samo żółta tunika taka wiązana na plecach za 12 zł nowa podobna 60zł . Czasem trafi sie na jakieś perełki ale to jest kwestia czasu i dobrego lumpeksu gdzie ciuszki są wywieszone na wieszakach, niezniszczone i jeszcze na czasie . Ostatnei moje zdobycze to jeansy rybaczki za 20 zł nowiutkie ( podobne w sklepie 65 zł) dzinsy vero moda za 12 zł . Moja siostra też jest wierna fanką lumpeksow kupiła sobie fajne szpilki za 7 zł. Nawet byłam rok temu na poprawinach wesela w topie kupionym w lumpeksie za 5 zł ( river island zółto kremowy na ramiączkach satyna wiązany z boku na kokardę) a i kupiłam sobie spodnie z satyny za 20zł rurki takie kremowo- złote też byłam w nich na poprwinach wesela . Więc czasem coś fajnego da sie znależc . Ja mieszkam w małym miescie i mam tak 3 lumpesy takie z fajnymi rzeczami , bo reszta to serio porazka normalnie szmaty , ścierki zniszczone wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluska pszukaj na
lumpeksy.pl na forum. tam polecaja lumpy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluska pszukaj na
ja tez mam prawie cala szafe z lumpow, kupuje poza nimi jedynie w H&M praktycznie :) nie kryje sie z tym, jak ktos pyta to mowie gdzie i za ile :D chociaz ostatnio to juz "ale fajna bluzka, ale pewnie zaraz powiesz ze z lumpa :o" :D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dzięki za odpowiedzi :) strona lumpeksy.pl rzeczywiście przydatna ;) co do ubrań.. kurczę, widzę, że naprawdę jest wiele zwolenniczek lumpeksów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aakk
a jaki/który lumpeks polecicie we Wrocławiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to macie farta
ja co wejdę do lumpkesu to widzę tylko wielkie kolorowe szmaty w rozmiarze XXL, fason namiotu albo ręcznika... Albo jakieś tragiczne markowe (ale co z tego) kostiumiki, dżinsy, w których wstydziłabym się ludziom pokazać. Właśnie na marce wcale mi nie zależy, chciałabym jakieś ciuchy w moim stylu ale takich chyba w lumpeksach nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duduefew
dla miłośniczek internetowych lumpeksów: www.vintageshop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×