Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneta8503

Poszukuje dobrej okulistki/ty na terenie Nowego Sącza i okolic

Polecane posty

podobno niezla jest dr Monika Stojek-Rola, przyjmuje w przychodni kolejowej na fundusz ale na termin czeka sie wtedy pol roku, przyjmuje jeszcze na kopernika u walczaka, wtedy ma sie termin od razu i placi 60 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie slyszalam niestety, do tej Roli chodzila moja mama i bardzo ja sobie chwalila. ja kiedys chodzilam tez do fajnej okulistki w saczu ale przeprowadzila sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze mi mowi :D my z mezem mieszkamy teraz w Saczu(ja stad jestem) a budujemy domek w Cieniawie przed Grybowem i kiedys tam sie przeprowadzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie ;-) fajnie mieć własny domek.Także jesteśmy dalekimi sąsiadkami można tak powiedzieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalekimi, ale tu na forum bardzo bliskimi, fajnie jest spotkac kogos z naszego miasta lub okolicy, mam nadzieje, ze choc troszke Ci pomoglam :) P.S. nasza dzidzia urodzi sie mniej wiecej w takim czasie jak Twoja tylko rok pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi pomogłaś rety zobacz jaki zbieg okoliczności :-) to się ciesze i życze Tobie jak i twojemu malemu skarbkowi duuużoooo zdrowia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda ze Okulista Monika Stojek Rola jest dobra-ja byłam u niej prywatnie.Przyjmuje na ul.Kopernika to jest za I-wszym Liceum Ogólnokształcącym.Tam też przyjmuje dr. KOPERWAZ-podobno jest jeszcze lepsza jak Stojek.Koperwaz ma tez dyzury w szpitalu w Witkowicach.Do niej chodzi moja tesciowa,miala zabieg a nawet 2 w `Witkowicach i bardzo,ale to bardzo sobie ja chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×