Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Z kantyczki

Jak długo trwa odkochiwanie się??

Polecane posty

Gość Z kantyczki

Długo czekałam na pierwszą miłość - mam już 20 lat, ale zakochałam się naprawdę mocno. Ale nieszczęśliwie. Ile się odkochiwaliście, ile to może trwać?? Na razie przestałam płakać i już nie wierzę, że będę go kochać do śmierci. Ale jeszcze troche pewnie będe...Ile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 lat nie ma nic wspólnego z miłością. Ale ludzie kiedyś zabić się muszą, choćby i pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaBaker
Parę miesięcy, duzo litrów alkoholu i mnóstwo papierosów. Przezyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z kantyczki
Nie palę, piję okazjonalnie. Odurzam się tylko czekoladą. Czyli używki przyspieszą ten proces?? To może być to. Przyjaciółki mi radzą poderwanie kogoś innego, ale wszyscy faceci to przy nim ćwoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaBaker
Nie złotko, nie zaczynaj tego bo bedzie trudno ci skonczyc, tak jak mi. łatwo sie w tym pogubic. Sposób na innego chlopaka jest bardzo dobry, nawet jesli by byl cwokiem. pare miesiecy po moim rozczarowaniu milosnym zakochal sie we mnie jeden koles, bardzo przecietny jesli porownac go do mojego bozyszcza. ale dzieki niemu oderwalam sie troche od obsesyjnych mysli i bylo mi latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandrammmmmmmm
jestes mloda nie ten to znajdzie sie inny, masz czas dlaczego zaraz chcialabys miec tego jedynego???? tyle jest wolnych mezczyzn na siwecie ze znajdziesz tego jedynego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×