Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mika344

Chorba układu rozrodczego czy ciąża? Tabletki mercilon

Polecane posty

Gość mika344

Witam wszystkich:) Chciała bym poruszyć kwestje która ostatnio bardzo mnie niepokoji. Mianowicie... Od roku biore tabletki antykoncepcyjne Mercilon. Do tej pory moje cykle menstruacyjne były za karzdym razem dokładne jak w zegraku. Miesiączka zawsze przypadała mi na 4 dzień siedmiodniowej przerwy między opakowaniami. Niestety teraz miesiączka nie pojawiła się pomimo że jest już 6 dzień przerwy. Mało tego, zamiast miesiączki wydziela się śluz o lekko żułtawym zabarwieniu. Od dwuch dni boli mnie podbrzuszę i piersi jak by na okres. Szyjka macicy jest twarda tak jak w okresie nie płodnym. Wobec tego wtkonałam dzisiaj test ciążowy. Wyszedł negatywnie. Dodam jeszcze ,że ostatnio( 2 dni byłam na kilka dni nad morzem, kompałam się w zimnej wodzie bałtyku i spałam w namiocie( a muszę przyznać że noce były zimne). rególarnie współżyje seksualnie z moim partnerem. Bardzo proszę o pomoc gdyż wizytę u swojego lekarza mam dopiero za miesiąc i muszę wiedzieć czy to coś powarznego i szukać pomocy na własną ręke czy poczekać do terminu umuwuonej wizyty. Pozdrawiam serdecznie:) Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miesiaczka a raczej
krwawienie z odstawienia powinno pojawic sie w czasie 7 dniowej przerwy wiec poczekaj spokojnie jezeli bralas tabletki regularnie nie wymio0towalas nie bylo biegunek i nie bralas innych lekow prawdopodobienstwo ciazy jest nikle, jezeli natomiast krawienie sie nie pojawi idz na bete badanie kosztuje opkolo 23 zl i jak najszybciej umow sie prywatnie na wizyte u gina, w sumie tabletki daja bardzo dobrze procentowo zabezpieczenie ale jak wszystko jest zawodne powodzenia napisz co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika344
Okres w końcu się pojawił:)a przy okazji okropne mdłości. Kontaktowałam się meilowo z ginekologiem który stwierdził ,że prawdopodobnie mam jakąś infekcję:) Więc szybciutko w przyszłym tygodniu idę na wizytę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mowilam
:) powodzenia:) i duzo zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika344
Dziękuje serdecznie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×