Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sad sad sad

chlopak z ktorym sie spotkalam...

Polecane posty

Gość sad sad sad

chlopak z ktorym sie spotkalam, (nie bylismy parą, ale znajomosc do tego niby zmierzala, ) powiedzial mi , ze wlasnie jego" kolezanka " , ockneła sie i chce znim byc, no i poszlam w odstawke... porazka...cvzuje sie okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
No :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgfjnhbn
wspolczuje:O Jednak wiekszosc facetow jest jednak bez honoru niestety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybciej mocniej głębiej
Skoro nie byliście parą to o co ci chodzi ? Był dla ciebie rezerwowym ? Nic dziwnego że mu się znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest wcale smieszne
to chyba ona byla dla niego rezerwowa :O palant!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaas
przeciez uczciwy byl. owiedzial co i jak. Nie byliscie w zwiazku. Moim zdaniemzachowal sie zupelnie fair ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jednak wiekszosc facetow jest jednak bez honoru niestety" no sorry, przeciez powiedzial jej prawde i nie gral na dwa fronty chociaz mogl i to jest bez honoru ? przeciez nawet nie byli ze soba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male pytanko mam
a moze to jednak ona stracila ? skad mozesz to wiedziec "rzeczywistosc" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość too niee jest twooja wina
pzrez niego teraz pewnie ci spadla samoocena i poczucie bezpieczenstwa, wiem jak to jest, ale nic nie poradzisz. POszukaj innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
male pytanko mam " a moze to jednak ona stracila ? skad mozesz to wiedziec "rzeczywistosc" ? " Bo zaangażowana dziewczyna to strata dla każdego faceta. Niech ma teraz jakąś syuke co sie jej znów odwidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male pytanko mam
widocznie on tylko traktowal ją jak kolezanke. widocznie nic jej nie obiecywal spotkali sie pare razy a ona juz sie widziala przy oltarzu :O skoro byla tak zaangazowana ,to dlaczego mu o tym (mniemam) nie powiedziala ? zeby sprobowali byc razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad sad sad
rozmawialismy ze sobą o "nas" , ze niby nasza znajomosc miała isc w tym kierunku ,więc wiedział i on i ja co i jak...i jednak wychodzi na to ,ze grał na dwa fronty, o tej dziewczynie cały czas mowil , ze to tylko "kolezanka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 180
widocznie mial dwie kolezanki az w koncu jedna z nich stala sie czyms wiecej :p mala strata, znajdziesz takiego ktory nie bedzie cie wylanial z castingu roznych kolezanek, tylko bedzie chcial wylacznie ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad sad sad
oby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male pytanko mam
"ze niby nasza znajomosc miała isc w tym kierunku " no ale nie poszla ... nie wiem , wydaje mi sie ze takich rzeczy sie nie ustala ... albo sie jest z kims ,albo nie :O powiedzial "za miesiac bedziemy parą" ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMASUTRA PRZEROBIONA
Tak koleżanko jest faceci sie nami bawią ,nawet taki niepozorny brzydal moze nami zawladnac i pozniej cierpimy przez takich bo nas nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad sad sad
nie , nie powiedzial, fakt nie usatala sie takich rzeczy , ale nie musiał udawac zainteresowanego mną w ten sposob.nie jestem na niego zla, poprostu jest mi troche zle ,to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×