Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyglądam śmiesznie --Madzia

jestem wyoka jak wieża nikt mnie nie chce

Polecane posty

Gość wyglądam śmiesznie --Madzia

jestem za wysoka, mam 176 cm wzrostu, patyowate nogi, zero ud i łydek, mam garbaty nos i brak ust. nikt mnie nie chce jak znajde jakiegoś faceta to odrazu będę chciała wyjść za mąż a to to inaczej zero zbliżeń muszę się szanować bo jestem brzydka i gruda taka okazja się nie nadarzy. wiekszość facetów wyśmiewa się z mojego wyglądu wieży, może żebym byłam chociaż ladna z buzi i kobieca, a tak to wyglądam jak mój brat tylko dłuższe włosy mam, muszę koniecznie zmienić kolor włosów bo mam czarne jak smoła co dodatkowo źle wpływa na odbiór mnie przez facetów kurdupla nie chcę za męża ale gdzie szukać wyższego od siebie skoro większość jest mi równa lub niższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj szukali na kafe
wysokich dziewczyn. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie jestes za wysoka
ja mam tyle samo wzrostu, co Ty i uwazam sie za zajebista lache :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chyba wysoka jestem ale na kobiecosc nie narzekam , nie dołuj się patrzysz na świat bładzac wsrod chmuur, osobowościa zatuszujesz mankamenty urody, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja waze 52 kg
"osobowoscia ztuszyjesz mankamenty urody" - jasneeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglądam śmiesznie --Madzia
nie wierzę jakoś że takie wysokie kobiety mają takie wzięcie, w szkole moje niższe koleżanki były rozchwytywane a ja stałam w kącie, mało było wyższych ode mnie facetów, zainteresowałam się sportem, bo tylko tym sposobem mogłam zwrócic na siebie czyjąś uwagę, ale ciężko mi z tym, poza tym żeby chociaż z twarzy była ładniutka to może łatwiej byłoby a tak to co mi zostaje? kiedyś miałam kolegę coś do niego poczułam , on chyba też, ale sam wyznał ze wstydziłby się być z kobietą o tak atletycznym wyglądzie a żeby już kobieta była wyższa od niego to hańba zakończyliśmy znajomość po ostrej wymianie zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglądam śmiesznie --Madzia
ciotki wyśmiewają moje buty, mam duże stopy numer 43 noszę jak zawsze przychodze i zostawiam w korytarzu to brechtają pod nosem, zresztą nawet matce powiedziały, ze pewnie nikt nie zechce mnie za żonę z takim wzrostem i chudością , chyba, ze jakiś desperat przy tuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt cie nie chce, bo widocznie jesteś pasztetem, a garbaty nos zdradza pochodzenie związane z wyznawcami religii mojżeszowej :classic_cool:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglądam śmiesznie --Madzia
dzięki za odrobinę szczerości, właśnie garbaty nos, brak ust i małe dziwne oczka to dodatkowe anty atuty mojej urody, ale najgorszy jest wzrost wieży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej to nic już się nie da
wysokie patyczaki to tragedia sam bym tego nawet kijem nie tknął wiec wcale się nie dziwie że nie ma adroratorów ale może jakiś dzikus się znajdzie co by mu to odpowiadało może dobrze umiesz gotować lub w sexie się spełniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 176 autorka pisze ze ma
rzeczywiście może być trudno znaleść kogoś bo faceci w większości to kudupelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario78
nie dziwię się sam bym nigdy nie chciał wyższej dziewuchy, ale możliwe też ze z tą twarzą to tragizujesz, zobacz ile polek ma garbate nos i nie mają pełnych ust a jakoś się podobają taka wasza uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka i troche zakompleksiona
Ja mam 178 i sama mam kompleksy. Na szczescie mam stope rozmiar 40.Jednak mam dlugie place u stop i kompleksy jak przychodzi lato a kazdy lata w japonkach. Do tej pory mialam 2 facetow,ktorych poznalam na internecie. Obydwoje byli nizsi ode mnie 3-4 cm. Spacerujac po ulicy zauwazylam, ze ogladaja sie za mna faceci wlasnie nizsi ode mnie te kilka cm i tylko tacy sie usmiechaja. Niektorzy sa bardzo fajni:) Jeszcze zaden facet wyzszy ode mnie nie zwrocil na mnie uwagi. Nawet jak jestem na weselu to wyrywaja mnie albo faceci rowni ze mna wzrostem albo nizsi a ci wyzsi totalnie mnie olewaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>. rzeczywiście może być trudno znaleść kogoś bo faceci w większości to kudupelki Zgadza się, facet poniżej 180 cm wzrostu to ledwie imitacja mężczyzny, wzbudzający w ludziach śmiech politowania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 180
ja mam 180 cm i tez jestem b.szczupla, a na brak zainteresowania facetow nei narzekam, mimo ze mieszkam ze swoim juz 2 lata to ciagle na imprezach musze oganiac sie od nich jak od much. A te moje 180 cm poprawiam jeszcze czesto wysokimi obcasami. Mialam juz wielu chlopakow,niektorych wyzszych, innych nizszych od siebie. To nie jest kwestia wzrostu ze nie macie tych chlopakow, tylko braku wiary w siebie. Trzeba sei wyprostowac, usmiechnac, podkreslic swoje atuty (nie ma osob, ktore nie maja nic ladnego), poczuc sie atrakcyjnie a wtedy bedzie sie atrakcyjnym dla innych...powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 180
btw wysoki wzrost to nie jest mankament urody ,wrecz przeciwnie :p no chyba ze ktoras ma ponad 2 metry-wtedy to mankament bo nie mozna wejsc przez drzwi nie schylajac glowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×