Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slaba..........

jak pogodzic sie z tym ze chlopak wybral inna?

Polecane posty

Gość slaba..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj raczej ciężko będzie...ja muszę pogodzić się z tym, że jeden mnie raczej nie chce, choć wie, że ja chcę jego, a drugi ma dziewczynę, więc też nic z tego...ale nie ma tego złego...:) trzymaj się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słaba...........
wiesz najgorsze jest toze wiem ze mu sie podobam a mimo to jest z inna....ja odpuscilam sobie...i tez mam zal do siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...czasem tak po prostu bywa, są sytuacje że nie można nic zrobić, wiesz, ja walczyłam o jednego i drugiego, na próżno....mówi siętrudno i żyje się dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszą mnie teksty w stylu "ale ja mu sie podobam" :D No i co z tego, że mu się podobasz???? Wielu ludzi nam się podoba, to normlana sprawa - podejrzewam, że nie Ty jedna mu sie podobasz. Tyle tylko, że czasem to za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz jak pogodzić się z myślą, że jestes gorsza od tamtej, że Cie olał, że wypiął sie na Ciebie, że ma Cie gdzieś? Spytalaś co zrobić by nie musleć o tym, że to z tamtą chce spędzać czas, to ją całować, przytulać i obściskiwać, że to dla tamtej bije jego serce, a Ciebie ledwo zauważa? Chcesz wiedzieć czemu jestes mu całkowicie obojętna, czemu Ty mogłabys nie istniec w jego życiu a ta druga jest jego życia sensem? Powiem Ci wprost - nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszać sie mozna róznie: np. że to tylko dziewczyna, jeszcze się znią nie ożenił, a więc to jeszcze nie koniec świata,los może was kiedyś zetknie, że może trzeba jakoś przeczekać ten związek z tamtą dziewczyną, ale potem tym bardziej zwróci na Ciebie uwagę; lub że nie jest dla Ciebie, że na Ciebie czeka ktoś inny, skrojony na twoja miare. Uchwyć sie tej mysli, która przynosi ci ulgę. Ale nie oszukuj sibie. Piszesz, ze najgorsze jest to, ze mu się podobasz, a jest z inną...podobasz mu się pewno, ale jest tamtą, bo tamta mu się tez podoba, narazie tamtą wybrał i wcale nie wbrew sobie. Tak wybrał, bo tak chciał. Mężczyźni nie są masochistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja...........................
komiczne az sie wzruszylam twoja odpowiedzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja B lonodn
Moj sponsor odszedł.. ale ja robiłam lalkii vodoo z zawosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia madzia madzia
mam podobnie. Kocham go od 2 lat. A on? Cały czas był sam, mówił ze nikogo nie chce miec, ze sie "leczy" po wczesniejszym długim i bolesnym związku. A teraz kogos ma :(. Wygrała ta druga. Nawet nie wiem jakw ygląda, kim jest, ile ma lat. NIc nie wiem. Wiem ze moje serce płącze, ze dla innej dziewczyny był w stanie porzucić kawalerskie zycie, ze ja chce przytulac, całować,. Nie przezyje tego, nie wiem co robic, gdzie szukac pomocy, ja sobie nie wyobrazam byc z jakims innych chłopakiem, nie potrafie. jestem sama od 2 lat, od kiedy go poznałam. Pomózcie :(:( Autorko odezwij sie, razem razniej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slaba.....
madzia madzia madzia ---> ja tez sobie nie radze od ponad roku wiem ze nigdy nikogo juz nie pokocham jak Jego i nie chce wole zost sama....albo on albo zaden....u nas zapowiadalo sie wszsytko w porzadku wiem ze chcail ze mna byc tak mowil ale nasze drogi sie rozeszly nie mielismy pewnosci ze sie zob i on zwiazal sie z inna nie mam zalu doniego o to bo w koncu nie bylo pewnoscico donas...ale bolal mnie jego widok z nia ja sie usunelam ale to nic nie daje jestem tchorzem bo nie potrafilam walczyc nienawidze siebie za to...widzialam jego spojrzenia ...czulam jego wzrok na sobie to takie przykre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slaba.....
Marshall ---->uczuciowe za bardzo przynajmniej ja i zle na tym wychodze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie nad sobą nie użalaj tylko idź sobie kup coś fajnego jak ktoś Ci już tutaj napisał, wyjdź z domu, idź do fryzjera, na wieczór spotkaj się z koleżankami i się upij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slaba.....
robie tak od roku i nic mi nie pomaga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Tylu fajnych facetów chodzi samotnie po tym świecie, a Wy się katujecie zajętymi palantami. Nie zwrócili na Was uwagi???? To bez łaski!!! I vice versa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×