Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

leta 24

orzezwiajace drinki na letnie upaly

Polecane posty

Gość lodowisko0
A ja proponuje kawe mrozona. Normalnie gotuje Astre niskodrazniaca ,dodaje do niej losy waniliowe i 3 kostki lodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertop
balance, czy naprawdę uważasz, że likier miętowy do mojito jest lepszy? Wtedy nie można dodać cukru trzcinowego, bo juz sam likier jest słodki! A cukier trzcinowy ma inny aromat i doskonale komponuje się z mietą, limonką i bacardi w mojito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balance
nie wiem czy wtedy dodawali mi tez cukru czy nie, bo pilam to w jakims barze, ale smakowalo bardzo dobrze, jendak nie ma to jak swiza mieta, jak kawalki wlatuja przez slomke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djMiks
na upały najbardziej podchodzi mi bacardi z colą w sumie najprostrze i obydwa mam w lodówce więc idzie szybko zrobić ;) kostki lodu i tyle do tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka_kawka1
Macie racje kawka mrozona jest bardzo dobra , juz nawet ciepła tak nie smakuje jak mrozona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Uwielbiam ten drink, teraz kiedy zbliża się lato nie ma to jak tego rodzaju koktajle. Ja uwielbiam też Mojito i kolorowe mrożone drinki. Mo kumpel robi niesamowite z mrożonych truskawek wódki i red bulla, mmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
w lecie uwielbiam wszystkie drinki na bazie białego rumu z dodatkiem mięty i cytryny :) W jednym krakowskich koktajl barów na Kazimierzu Le scandale robią niesamowite Mojito, nie ma to jak po pracy wyskoczyć na orzeźwiający napój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozorowska
Ja robię następujący mix: biorę duużo lodu, plasterki ogórka, miętę, limonkę (sok i plasterki), dodaję sprite i wódkę (najlepiej Lubuski). Czasem zamiast sprite wlewam mrożoną herbatę. Też jest super :) Nie ma nic lepszego na lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×