Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady penelope

wibratory , kajdanki , zele poslizgowe...

Polecane posty

pati wygladasz jak zarowka wsrod naszych czarnych nickow;) sprobuj jakies olejki , cos do wcierania... a reszta... zalezy co lubisz , jaki seks , co Cie kreci , sprecyzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz kupic zwykla oliwke bambino i nasmarowac swojego faceta a pozniej go masowac- cale cialo kawalek po kawalku...... bedzie blagal o wiecej, zapewniam cie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiiiiiiiiiiiiiiii
hmmm...nie nawidze bitej smietany!!! jakies inne pomysly??? mi ich niestety brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udany seks to podstawa dobrego zwiazku bo jak tego nie ma to facet bedzie szukal czegos nowego a tego nie chcemy prawda??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz to robic przy uzyciu innego produktu spozywczego:) np dzem albo syrop klonowy itp:P rusz glowa troche wyobrazni i fantazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet kiesys wziaz cukierka mietowego i robil mi minete w tym czasie uuuuuu powialo chlodem za*****te uczucie! polecam tez w odwrotna strone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz to jest kwestia gustu jedni lubia ten zapach inni nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z oliwka już wypróbowałam,mojego chłopaka za bardzo to nie kręci...on woli robić mi przyjemnosci mimo wszystko prosze jescze o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o oliwkę to puki co stosuję dziecięcą z duuużą domieszką olejków ylang-ylang, sandałowy, lawendowy, pomarańczowy... ale i tak przebija:) Jak się wreszcie skończy to kupię bazę bezzapachową i zrobię znów kompozycję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady penelope-----ja uwielbiam calowanie po calym ciele,minetke,gryzienie,moj chlopak woli robic mi przyjemnosci niz zebym ja jemu robila,mowi ze to dla niego wieksza przyjemnosc... prosze pomozcie mi wymyslic cos wyjatkowego...w sobote ma byc TEN WYJATKOWY WIECZOR I WYJATKOWA NOC...musze wszystko zaplanowac a mam kompletna pustke w glowie pomozcie...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scenariusz \"perska księżniczka\" kąpiel, wspólna z solą i pianką, świece w łazience i sypialni kominek aromaterapeutyczny (sandał, ylang-ylang, jeszcze jakieś) po kąpieli facet robi masaż, nacierając oliwką baaaardzo obficie relaksująco podniecająca muzyka(na przykład Dead Can Dance lubię) płynne przejęcie od masażu do gry wstępnej płynne przejście od gry wstępnej do stosunku śliskie i wyślizgujące się ciała pewnie się spodobają facetowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jask wyglada gra wstepna tylko0 chce uslyszec jak wyglada ona u was i wprowadzic cos nowego do siebie nie klocmy sie nie ma co psuc tego topiku narazie musze leciec pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim pieszcoty:) pocalunki w kazdym miejscu waszego ciala mozesz zrobic mu najpierw striptiz tanczyc nago przed nim niech sie chlopak nakreci:P pozniej przejsc do pieszczenia go po calym ciele i schodzic w dol do czlonka robic to delikatnie ustami pozniej mocniej i mocniej pomysl troche:) jesli nie jest ci to obce to powinnac wiedziec co robic co lubi twoj facet i ty tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja się nie kłócę:) Ja tylko niosę pomoc, chłopakowi nie musisz nic mówić, w końcu chodzi tylko o edukację dla jego dobra;) opowiedzieć się nie da, to improwizacja, reagowanie na obserwowane odczucia drugiej osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój przyszły mąż
mieszka pareset km ode mnie (za pare tygodni przeprowadzam sie do niego), uwielbiam kiedy przyjeżdża, wchodzi do mieszkania i bez słowa zaczyna się do mnie dobierać. Nie delikatnie i romantycznie, a stanowczo i szybko :D Lubie też kiedy tylko odsuwa majteczki na bok a nie ściaga ich, albo kiedy mam krotka spodniczke, a on podciaga ja tylko do gory i kochamy sie od tylu :D Ja wogole ostatnio stałam sie bardzo perwersyjna... Zaczyna podniecac mnie "strach", niepewnosc, lubie "brutalny" sex z wulgaryzmami, itd - oczywiscie wszystko w granicach rozsadku... ;) Choc czasem romantyczna atmosfera, świeczki, itd również bardzo mnie pobudzają :D Jednak zazwyczaj mimo że zaczynamy delikatnie, kończy się na dzikim sexie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×