Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viki.....

Jak to jest??????

Polecane posty

Gość Viki.....

Jak to jest, że w związku układa się dobrze, czuje się że druga osoba kocha i nagle dowiaduje się że zdradza, bądź chce odejśc?? Ostatnio się nad tym zastanawiam bo moja koleżanka miała taką sytuację. Była pewna, że ją kocha i nagle zerwał, powiedział że inna dziewczyna zakręciła mu w głowie. To okropne. Teraz ja popadlam w jakis obled.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupelnie nie wiem po co sie nad tym zastanawiasz??? jeżeli chcesz wiedziec to zapytaj sie tej koleżanki:/ uwierz mi napewno nie jest wtedy nikomu do śmiechu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może taki facet nie zasługuje na inna dziewczyne bo ja może poraktowac tak samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajkakajka
Heh, nie chodzi mi o to jak to jest, że jak sie czuje taka osoba. Tylko czemu sa takie sytuacje w ogole. Jak poznac ze cos jest nie tak. Byla z facetem, bylo ok, zapewnial ze ja kocha, ona w to wierzyl;a, byla pewna, a nagle pierwsza lepsza mu zawrocila w glowie. Nie wiem. Widocznie jego uczucie nei bylo tak silne jak mu sie wydawalo skoro zostawil ja dla innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki.....
Hoho pomylilam nicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że to nigdy nie jest "grom z jasnego nieba". Zdradę da się zauważyć,może niejednorazową ale romans zawsze wypływa. Odejście z dnia na dzień, kiedy wszystko wygląda fantastycznie? mało prawdopodobne ale nie niemożliwe. Kiedyś był taki temat: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3652586 ale tamten przypadek to przypadek świra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie widocznie uczucia faceta nie były tak silne a tak naprawde chyba nikt nie wie dlaczego tak sie dzieje i skad sie biora tacy goście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaa
wiecie co ja tez zawsze myslalam ze jak sie ludzie kochaja to kazdy problem uda sie rozwiazac i byc na zawsze razem Jednak teraz tez mycle o tym zeby zerwac z chlopakiem jestesmy razem 1,5 roku i to nie tak ze go nie kochalam czy nie kocham choc tego juz nie wiem ale widze ze nie pasujemy do siebie ze jestesmy tacy rozni i ze to sie nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×