Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vinca

zadurzylam sie i nie moge sie uczyc, myslec o niczym innym...

Polecane posty

Gość Vinca

Nie wiem czy to milość, to nie jest pierwszy raz jak zwariowalam na punkcie faceta.... Jutro egz, zdaje na drugie studia nie dostane sie bo sie nic nie nauczylam... To nie pierwsza rzecz, ktora zawalam w ten sposob. Moze dlatego ze nigdy nie mialam faceta. A ostatnio paru sie mna zainteresowalo, moze dlatego mi tak odbilo. Nie moge sobie z tym poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllllllllllla
tak,miłość mąci w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bellarossa
nauka jets nudna..wiec organizm wybiera przyemnosc.rozmowy it itd.. to wclanie mie miłosc.. ot wiesz gdzie beidze luz..i tam cie ciagnie do tej osoby a nie do nauki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana krytykantka
super! co tam studia.liczy sie uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vinca
Anna bellarosa mozesz miec racje :-) Zamiast mioosci zwyczjne lenistwo. A myslenie o nim jest przyjemne. Jesli chodzi o moja wyobraznie to już jestesmy po ślubie :P Nie mam zadnej pewności, ze cos z tego wyjdzie nie jestesmy para. Równie dobrze moge zostac bez studiow i bez faceta. Co ja tutaj robie powinnam jeszcze siedziec i uczyc tego cholerstwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem mezatka z trzyletnim stazem, maz siedzi niedaleko mnie i zagania mnie tylko do nauki a ja i tak nie potrafie sie skupic. lenistwo:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaja-25
co ta miłosć robi z ludzia ha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×