Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takczynie

czy to ciaza???

Polecane posty

Gość takczynie

kochalam sie z moim chlopakiem 1 dzien po zakonczeniu okresu,skonczyl we mnie.cykle mam 27-29 dniowe.czy jest szansa abym byla w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansa zawsze jest
ale w twoim wypadku mała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takczynie
no wlasnie tez tak mysle ale mam nadzieje... i licze na jakies slowa otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszka stolcowa
raczej nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takczynie
witajcie ponownie.wczoraj,tzn 12 dni po TYM stosunku zaczely bolec mnie piersi,a konkretnie po zewnetrznej stronie.zawsze przed okresem tez mnie bola ale to tak 5-7 dni przed a @ powinnam dostac ok 20 lipca.czyli troche za wczesnie na takie bole.w dodatku nasilaja sie.czy to moze byc objaw ciazy?czy nie za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzę nie doszukiwać się we wszystkim objawów ciąży. spokojnie czekać do okresu. jeżeli dobrze policzyłam to teraz powinnaś mieć owulację, więc bóle piersi jak najbardziej mogą się zdarzyć. a co do objawów ciąży to radzę na nie jeszcze poczekać. jak ci się okres spóźni to zrób test, wcześniej bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takczynie
Agatka dziekuje Ci, pewnie masz racje ze niepotrzebnie sie nakrecam.ale nigdy mnie tak wczesnie i w czasie owulacji piersi nie bolaly.bola mnie coraz mocniej.ale poczekam jeszcze 2,3 dni i zobacze jak bedzie dalej i najwyzej zrobie test.mam nadzieje ze jednak cos z tego bedzie chociaz nie planowane ale bylabym przeszczesliwa. czekam na inne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×