Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kskskskeeet

nic nie czulam

Polecane posty

Gość kskskskeeet

dlaczego? podczas mojego pierwszego sexu nie czulam prawie nic nawet zadnego bolu a przyjemnosci tez prawie wcale, nie bylam zdenerwowana a przynajmniej nie czulam tego , podczas gdy jesgo czlonek chwilami byl bardzo gleboko czulam bol na samym koncu i mialam wrazenie ze mam go w tyłku ;/ po za tym mma pytanie gdzie czuc orgazn przy wejsciu do pochwy czy tam dalej bo teraz to juz niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejscie do pochwy ,łechtaczka , sutki to główne miejsca erogenne u kobiety gdzie stymulacja prowadzi do orgazmu ale w wyjatkowych wypadkach całe ciało może jest erogenne zalezy to od jej zaangażowania uczuciowego Nim poznasz tajniki seksu musisz nauczyc sie dochodzenia do orgazmu sama później pettingiem a na końcu stosunkami płciowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskskskeeet
no coz....czekam na inne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskskskeeet
zapomnialam dopisac ze wczesniej wkladal mi palca tam i w sumie jakos lepiej bylo ale orgazmu nie mialam chociaz mialam wrazenie ze niewiele brakuje ale jednak nigdy sie nie udalo natomiast lechtaczka tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli dochodzisz do orgazmu stymulacja łechtaczki to jest wszysko z toba OK.Pochwa w srodku nie ma zakonczeń nerwowych odberajacych bodzce seskualne ,tylko wejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gra wstępna ma za zadanie doprowadzenie do orgazmu kobietę przez stymulacje zewnetrzna a dopiero na koniec stosunek płciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskskskeeet
a mialam wrazenie tez ze bylo za slisko ja bylam strasznie mokra , gumka zreszta tez i potem nawet nie czulam jak czlonek wchodzi czy moglo byc za mokro czy tak lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskskskeeet
rozumiem a czy jest tu jakis temat o prezerwatywach bo nie moge znalesc? jestem ciekawa jakie sa najlepsze no i wogole wszystko o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydzielanie śluzu związane jest ze stopniem podniecenia kobiety i gotowosci jej do wprowadzenia fiuta ale to jest cecha atawistyczna Kobiety maja zdolność osiągania orgazmu i facet powinien stymulować dalej aż dojdziesz do orgazmu i mu powiesz żeby wchodził w ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tematu o prezerwatywach tu nie widziałem w ostatnim czasie. Dobre są prezerwatywy Durex'a, np. Durex Elite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze z prezerwatywą Nigdy nie pozwalaj facetowi żeby wchodził nawet na chwile bez.... jeżeli nie chcesz mieć dzidziusia lub jakiegoś choróbska.Prezerwatywy kupuj nie zleżałe,bo pękają.Cienkie to facet odbiera większą przyjemność ale szybko może się spuscić,Najlepiej miej zawsze z sobą ,bo duzo facetów zapomina , a jak jest podniecony na maxa to namawia na "przerywany" że wyskoczy przed wytryskiem a to nie takie proste .To tak jak byś chciała siku i to bardzo usiadla byś na sedesie i juz miało by ci leciec i nagle musiałabyś wstac i nie robić .Co? .....trudno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskskskeeet
chyba takie wlasnie milismy ale jakos sie dziwnie pozklejala i gory i byla chyba za dluga trcohe lub za bardzo rozciagnieta bo tak jakby uciekala do gory ale na dole sie trzymala a czy plemnikobojcze sa dobre tzn czy dzialaja naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskskskeeet
no jasne ze zawsze z gumka zreszta nawet z sie boje :/ bo w sumie nadal niewiem jak to jest czy to co facetowi leci przed wytryskiem taki sluz czy tam sa plemniki? bo on mowi ze nie i ze musi takie cos leciec bo dotknelam tego a potem mu zalozylam gumke tymi samymi palcami no ale to bylo zaraz na poczatku wiec na co mialam czekac az wiecej poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki żal
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest to sluz przedekulacyjny i może zawierać troszeczkę plemników ale mało Ma za zadanie nawilżyć też penisa.hiiiii. Możesz sie nim pobawic zobaczysz że jest bardzo rozciągliwy,jak wżmiesz na paluszek to sie ciągnie My nie odczuwamy tego że wydzielamy on wycieka samoistnie.Z prezerwatywą było ok bo ona przesuwała się po skórze i robola wrażenie lużnej na czubku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskskskeeet
no tak ale czy w tym sluzie nie bylo plemnikow???? bo zawsze facetowi idzie wiec niby jak zalozyc gumke nie dotykajac tego kurde ja dotknelam tego sluzu a potem gumki u samej gory no ale czy ludzie sie zastanawiaja nad takimi sczegolami?jak np sa pijani czy cos to roznie bywa- nie mowie tu o sobie tylko o tym jak bywa i nie wpadaja to niby dlaczego ja bym miala...tak sobie mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskskskeeet
tzn czy przez te plemniki moglo by cos wyjsc ...o to mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co tak sie zastanawiam
zawsze jak ktos pisze o tym to Wy zaraz o samostymulacji. To co? Jak ktos sie nigdy nie masturbowal to nie ma mozliwosci zeby przezyl orgazm kiedykolwiek? Masturbacja jest warunkiem koniecznym do przezywania go? Ja nie odczuwam potrzeby masturbacji. czemu mam to robic na sile. Wole trenowac z moim partnerem, niz sama :P Zawsze wolalam prace zespolowa (w tym przypadku - w parach ;) ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskskskeeet
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niema obawy że może kilka plemników bedzie na twoich palcach i zostaniesz zapłodniona.Facet ktory podczas ejakulacji ma zmniejszona ilość plemnikow chodzi o miliony w jednym ejakulacie ma trudności z zapłodnieniem kobiety Bo jak wiecie zapłodnienie natępuje w jajowodzie a to długa droga plemnik musi się dostać do pochwy, wpłynąć przez szyjkę macicy do macicy ,popłynąć sobie do jednego z jajowodu w ktorym jest jajko i je zapłodnić czyli musi jajko jeszcze jego zechcieć a to się odbywa tak że wszystkie plemniki wokól otaczaja jajko ktore w jednym miejscu uwypukla się i tym zbliża sie do plemnika wowczas on łaczy się z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakiez to fascynujace.
A moze po prostu twoj facet ma za maly sprzet, zebys cokolwiek poczula? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×