Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klops sztrops

Co zrobić?? On lubi pić, ja nie lubię jak on jest pijany

Polecane posty

Gość klops sztrops

Zdarza się dosyć często, bynajmniej mi się wydaje że za często, chociaż o problemie jeszcze nie można mówić. Każda nasza wspólna impreza kończy się wzajemnym fochem, bo ja poprostu nie lubię tego człowieka jak jest podpity. Wtedy to nie jest mój P. tylko jakiś obcy człowiek. Co robić? Rzucić nie rzucę. Rozmowy nic nie dają... Już nic nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> bynajmniej mi się wydaje że za często Tzn jak często konkretnie? :o Wy baby musicie zrozumieć, że facet musi czasem piwko z kumplami strzelić, a raz na jakiś czas nawet się zresteować na ostro musi i nie ma w tym nic dziwnego :o Wy macie wiele cech, ktore nas wkurzają, a mimo wszystko nie robimy wam dziwnych jazd :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasza szkapa
P... Jak "pijak"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klops sztrops
Jest czas kiedy wypije kilka piw raz w tyg. np w sobote, i jest ok. Ale ostatnio od wesela brata czyli 2 tygodnie dzień w dzień trafia się albo piwo albo wódeczka. Np. przed chwilą odwiedził mnie w pracy po 2 piwach. No i się zdołowałam. Nie wrzeszczę na niego, nie robię mu jazd, czasem poprostu się nie odzywam. A czasem proszę żeby już nie pił, ale im bardziej prosze tym bardzeij on mówi że on wie ile może wypić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klops sztrops
... i pije dalej. zapomniałam dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klops sztrops
Przesadzam? nawet picie 2 tygodnie non stop a wtym upicie się 5razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HERITA
Ja mam ten sam problem. Nienawidze ludzi pijanych wzbudzaja we mnie agresje. A moj facet pije 2 piwka 3 piwka dziennie to sie robi straszne. Poklocilismy sie o to ostatnio i juz 5 dni jest spokoj. Nie wiem jak bedzie dalej. za 1,5 m-ca slub a tu pancio pokazuje różki. Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HERITA
nie wcale nie przesadzasz. masz racje ze cie to wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klops sztrops
HERITA no właśnie, nasz ślub za 3m-ce ja 23 on 25. Co z tym zrobić? szlag mnie trafia bo się taki bucowaty robi po alkoholu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Przesadzam? nawet picie 2 tygodnie non stop a wtym upicie się 5razy? Wesele brata, okazja jest, wyszaleje sie i wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HERITA
Ja sama nie wiem co z tym zrobic wiec tobie tez nie pomoge. odezwij sie na maila ... widze mamy ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRAGEDJA
NOJA BYM TE WASZE SLUBY PRZEMYSLALA JESZCZE RAZ JAK JUZ TERAZ MACIE TAKIE JAZDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HERITA
a moze to u nich jakis stres przedślubny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klops sztrops
Kudre ale to było 2 tygodnie temu! Nie za długo takie świętowanie? a za kolejne dwa tygodnie zaczyna nam się maraton weselny, 4 wesela pod rząd, potem za 3 miesiące nasze, to co, może go dopiero w październiku trzeźwego zobaczę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze bynajmniej nie znaczy to samo co przynajmniej :O A po drugie to powiedz mu, ze ci to przeszkadza i nie chcesz żeby pił codziennie, jeśli cię posłucha to znaczy ze mu zależy, jeśli nie pakuj manatki, chyba że chcesz spędzić życie z pijakiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> może go dopiero w październiku trzeźwego zobaczę?? To nie jest wykluczone :classic_cool: Inaczej zapytam, czy on zaniedbuje swoje obowiązki przez picie? Przeszkadza mu ono w normalnym, codziennym funkcjonowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klops sztrops
Kiedy wie że musi trzymać fason, to tak robi. Nie upije się jeśli jest jakiś ważny moment. Obowiązków tez nie zaniedbuje, chociaz czasem jest tak że obieca mi coś, np. że rano gdzieś tam pojedziemy, ale potem skacowany nie może. I chociaż wie że rano gdzieś tam mamy jechać to i tak pije. A wogóle to chodzi o to jego zachowanie. Normalnie jest do rany przyłóż, a po alko ja go poprostu nie lubię:/ A z tym bynajmniej, racja, na szybkości pisałam i jakoś tak wyszło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość varta27
a kazdy pijak...to złodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingerka_26
mój ex Paweł tez sobie lubiał wypić, najpierw w weekendy a potem to juz prawie codziennie po pracy 3-4 piwka. Musialam sie z nim rozstac choc znajomosc rozwijala sie kwitnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingerka_26
radze sie 2 razy zastanowic zanim wejdziesz w zwiazek małzenski z facetem ktory lub sobie chlapnać, nie mowie tu o alkoholizmie tylko ze jezeli ty nie lubisz imprezowac przy alkoholu razem z nim to bedziecie sie wiecznie kłocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
A bzyka cie popijanemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klops sztrops
nie bo mu wtedy nie stoi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klops sztrops
być może. On mie zapewnia że po ślubie się zmieni. Że nie będzie tyle pił, bo będziemy razem mieszkać, będzie miał dalej do kumpli. Ja aż tak bardzo w te zapewnienia nie wierzę, ale ze ślubu nie zrezygnuje. Za bardzo go kocham, on mnie też. JAkoś musimy dojść do kompromisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klops sztrops
Podszywacze won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
a ma obrzezanego penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×