Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna woda

czy dostajecie jakies znaki od zmarlych?

Polecane posty

z tą laeczka widziałam - jedną cześc, ale dawno i nie mam jakichś traumatycznych wspomnień w sumie nie boję się bardzo horrorów, bo to wszystko nierealne, niektóre dobre thrillery potrafią bardziej przestraszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja to ogladalam jak mialam 8 lat :P i nie wiem dlaczego ale strach mi pozostal...chociaz to jzu nie jest to co kiedys, cale szczescie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekna mloda i srednio bogata
Ja dostaje, mieszkam za granica, moj dzidek umarl na raka, ja nie moglam pojechac bo chodzilam wtedy do szkoly. Widzialam na zdjeciu tylko i ciagle nie moge uwierzyc ze nie zyje. Ale zaraz po smierci mi sie przysnil, i mowil gfzie jest. Miala taka sytuacje, ze jechalam autem, zamyslona bardzo, jechalam szybko i bez zastanowinie chcialam zmienic pas i wtedy cos szarpnelo mnie za reke tak ze az kierownica wrocila znowu do rowni. Jakbym wtedy to zrobila mialabym wypadek, bo obok mnie jechalo auto. Ciagle czuje , ze dziadek mnie widzi i obserwuje, czuje jego obecnosc i czasem prosze o rozne przyslugi i zawsze mi pomaga albo podpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja to ogladalam jak mialam 8 lat :P i nie wiem dlaczego ale strach mi pozostal...chociaz to jzu nie jest to co kiedys, cale szczescie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co?? ja mam czasami tak ze jak nie mam sie komu wygadac to mowie do dziadka... i tez padaly prosby z mojej strony...i wszystko o co prosilam pozniej sie spelnialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeees
Hm, to nocne wyciąganie z ciała...kojarzę, kojarzę...na szczęście(tak myślę), za każdym razem udało mi się, nieco na siłę, obudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie jak mnie zasysalo spowrotem, bo mi np czesto towarzyszylo uczucie spadania i nie jedno przescieradlo podarlam przez to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeees
fakt, uczucie spadania tez,brrr :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie wyznacznikiem tego czy tzw zjawiska nadprzyrodzone istnieją będzie to czy ktoś chapnie teraz już ponad 1 milion zielonych z James Randi Educational Foundation jak któreś z was twierdzi że przeżywa to milionik czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×