Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zainteresowana23

od poniedziałku,kto ze mną?----NIE odchudzanie

Polecane posty

Gość Zainteresowana23

szukam pracy,od wczoraj się za to wzięłam,bo sob. i niedz. jeszcze egzaminy miałam,nie miałam na to głowy czy ktoś sie przylączy, a może ktoś da dobre wskazówki jak się za to wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaakolaa
eee, a ja myslalam ze odchudzanie :P jak nie, to niestety sie nie pisze: P tak na serio- powodzenia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana23
nie dziękuje:) od razu po maturze poszlam do pracy,pracowalam przez niecale 3 lata,ale ta praca mnie dolowała,zwolnilam się,minął rok a ja dopiero teraz się chce postarać,najpierw były wakacje,póżniej egzaminy i tak odkladałam te poszukiwania pracy,ale teraz muszę!! nawet mi się nie chce siedziec tak w domu,wakacje w studiowaniu,ani się uczyć,ani pracowac masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana23
chciałabym przedstawic jak najbliżej swoja osobę,przez ten rok niepracowania,wysylałam CV głównie do banków,nawet odpowiadali,byłam na rozmowach chyba trzech w bankach,ale zawsze pytali o doświadczenie w obsłudze klienta,którego nie posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała gosia 32
Ja stosuję dietę niełącznia. Jestem na niej 8 miesiecy i muszę się pochwalić utratą wagi o 1,5 kg. Od kiedy zaczynamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam pierwszą rocznicę rozpoczęcia mojego nowego biznesu. Nie było łatwo na początku, ale się udało! Prowadzę biznes oparty o internet. Jest on na pierwszy rzut oka nieco skomplikowany, ale to tylko pozory. Da się on opanowac przez niemal każdego zdrowego psychicznie człowieka. Dotyczy najbardziej dynamicznych rynków świata: - rynku internet-komercji, - rynku papierów wartościowych i - międzynarodowego rynku nieruchomości. Pierwsze i tak naprawdę jedyna inwestycja wynosiła mi wówczas niecałe 800 zł. W związku ze spadkiem kursu dolara, dzisiaj ta suma nie przekroczy 700 zł. Za te pieniądze wydzierżawiłem pakiet internetowych narzędzi, inaczej mówiąc serwisów, które są niezbędzne do każdego biznesu w sieci. Dostałem też prywatnego konsultanta, który prowadził mnie przez pierwsze kroki. Już po 2 tygodniach odrobiłem te 800 złotych i od tamtego czasu wszystko, co zarabiam jest moim czystym zyskiem. W miarę zarabiania skorzystałem z bardzo dobrego systemu treningów firmy. Nauczyłem się lepiej korzystać z komputera, interneta i lepiej organizowywać własną działalność. Pozyskałem sporo nowych znajomych w różnych częsćiach świata i w ogóle, zauważalnie zmieniłem swoje życie na lepsze.!!! Najciekawsze jest to, że system w tym biznesie jest tak zbudowany, iż dzisiaj zarabiam pieniądze nawet wtedy, gdy w żaden sposób nie angażuję się w swój biznes. Inaczej mówiąc - stworzyłem tak zwany dochód pasywny. Póki co nie jest zbyt duży, ale pracuję nad jego zwiększeniem i wg obliczeń powinienem najpóźniej za 2 lata mieć taki dochód, z którym nigdy już nie będę musiał myśleć o pieniądzach! Otrzymałem od losu cudowny prezent w postaci tej biznes-możliwości. W zamian za to muszę podzielić się tą możliwością z innymi ludźmi. Zapraszam ludzi naprawdę chcących zmienić swoje życie na lepsze do kontaktu. Napiszcie do mnie na maila. Adres jest niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×