Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grafitowa80

zdrowe materiały na bieliznę

Polecane posty

Gość grafitowa80

z jakich materiałów najzdrowsza jest bielizna, zwłaszcza latem? kompletnie się na tym nie znam, a właśnie przeglądam składy. wiem, że na pewno bawełna, ale co jeszcze? a np. poliamid czy elastan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafitowa80
a co ma mówić? definiuje, ale nie mówi: zdrowe/ nie, a ja napisałam, że się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
bawełna jest najzdrowsza przepuszcza powietrze czyli pozwala skórze oddychać,po tym jest zdrowy len ale nie spotkałam się z bielizną z lnu.bawełna oczywiście jest z domieszką elastanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafitowa80
a co z biustonszami? bo widzę, że właśnie z bawełny są bardzo rzadko, szukam sportowego i są głównie z poliamidu, czyli jednak niezdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
elastan sprawi że bawełna jest elastyczna nie szkodzi jako tako ale najlepiej aby go mało było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
sportowe są bawełniane,i takie najlepsze,inne raczej mogą obcierać może,ale ogółem poliamid jest górna warstwą zwykle od zewnatrz np w sportowej bieliźnie.mikrofibra jeszcze jest też lekkim materałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafitowa80
dziękuję bardzo za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
ja mam do biegania biustonosz taki bawełniany zabudowany fajny naprawde ale też dużo szukałam ale znalazłam,napewno znajdziesz musisz tylko połazić po sklepach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
ależ nie ma za co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
aha uważaj na bielizne made in china bo choć tania to jakoś taka sobie a i szybko traci kształt materiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalne czyli bawelna
i jedwab ( z tym,ze jedwab fatanie sie pierze, wiec nie na biustonosz. Ew wiskoza. Jak juz sztuczne to patrz, na splot wlókna - zeby nie bylo gladf\kie jak cerata tylko jak najbardziej porowate ( chodzi o dostep poiwetrza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najzdrowsza jest bawełna, ja zawsze sprawdzam czy ma 100% bawełny na metce, jeśli nie to nie ma opcji żebym kupiła. Mam swoje ulubione firmy i zawsze je kupuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura888
Polecam Wam sprawdzone polskie firmy bieliźniane, takie jak Key. Chyba obecnie najlepszej jakości bielizna ! ja kupuję już od liceum majtki tej firmy. Kiedyś w sklepach z bielizną, dziś już coraz częściej przez internet w sklepie internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, ze bawelna najzdrowsza, ale pytanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga966
najlepsza tylko i wyłącznie bielizna, szczegolnie jeśli chodzi o majtki ! zresztą mi się też dużo bardziej podobają majtki z bawełny, np tu można zobaczyć http://www.key4u.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooooo Key jest bardzo spoko, nie tylko bieliznę mają ale również piżamy i szlafroki :) damskie, męskie, dziecięce, do wyboru do koloru :) bardzo lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba bawełna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×