Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euto

najfajniejszy telefon dla kobiety??

Polecane posty

Gość euto

jak jest teraz fajny telefon dla kobiety - glownie rozmowy + sms. Co myslicie o lg shine??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz*sloneczko
ja osobiście mam telefon lg shine i jest suuper ! nic się nie zacina , i świetnie się prezentuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna i zgrabna jest
nokia 6300 tylko bateria dosc krotko trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nokia_7390
Polecam Ci telefon Nokia 7390 !! Ja jestem z niego bardzo zadowolona , lepszego telefonu bym sobie nie wymyslila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ho hej ho
lg shine ...super:) nie zamienilabym go na zaden inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm........///////////
Nokii 6300 nie polecam! Mam ja i ma ja kilku moich znajomych i wszyscy narzekamy na nia. Owszem jest ladna i zgrabna,ma 16 mln kolorow i wogole wszystkie funkcje co trzeba, nawet bateria ok tygodnia trzyma. Ale co z tego kiedy przy rozmowie osoba po drugiej stronie slyszy jak trzeszczy :/ Na dodatek teraz jeszcze jak jest cieplo i trzymam ja w kieszeni to sie wylacza :/ LG shine owszem ladna i stylowa ale jak to LG ma slaba baterie. Ladny jest rowniez samsung U600 lub U700 no ale sam wyglad to nie wszystko. Sony Ericson ma dobre i funkcjonalne telefony ale niestety niezbyt ladne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narkotyk80
jak dla mnie najlepszy telefon jaki mialam do tej pory to motorolla U9.nie dosyc ze wyglada kobieco,to spelnia wszystkie funkcje, ktore powinien miec dzisiejszy telefon czyli i dobry aparat i mozliwosc sluchania muzyki na dotykowym odtwarzaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra ma LG Shine i bardzo go sobie chwali. Niestety ten telefon ma kilka wad: bardzo łatwo się rysuje i wszelkie rysy są na nim widoczne, nie ma radia, latarki, nie można ustawić dźwięku do wiadomości sms (tj. jest jeden dzwonek i nie można go zmienić). Ale ogólnie wygląd tego telefonu robi wrażenie i bardzo wygodnie pisze się na nim smsy czego nie można powiedzieć np. o SE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norkka
Shine jest bardzo fajnym telefonem. Mam go od marca, wiec juz troche moge powiedziec. Swietnie sprawdza sie do rozmow i smsow, pare razy uzywalam tez WAP - bez zastrzezen. Lusterko mi sie bardzo przydaje, nie musze juz nosic oddzielnego w torbie. Wyglad - pierwsza klasa, to widac od razu. Pojawily sie z 2 ryski ,ale to dlatego ze nosilam go w kieszeni z kluczami. Polecam jesli szukasz fajnego tel. dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LG Shine jest bardzo popularny wśród kobiet z tego co widac :). Wyglada ładnie, jednak ja wolę jakies bardziej funkcjonalne telefony, z lepszym aparatem i funkcjami (mam se k800i), wyglada fajnie, chjociaz fakt faktem, ze jest dośc duży (gruby). Myslac o telefonie dla kobiety na mysl zaraz nasuwa mi sie rozsuwany i srebrny, poszukaj wsród samsungów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisstina
Moja opinia o Shine - jak najbardziej pozytywna. Dotałam ten tel od rodzicow tydzień temu, chciałam coś kobiecego i właśnie Shine mi się najbardziej podobał z aktualnych telefonów. Jak narazie wszystko bardzo fajnie działa, przyzwyczaiłam sie do tej rolki w ciagu 3 dni. Bateria trzymala 3 dni przy kilkudzieieciu smsach dziennie i paru rozmowach. Wiec ogolnie nie ma na co narzekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo rude albo blond
ja mam samsunga U600 i jestem bardzo zadowolona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasputinka
WADY: 1. to samo wejscie jest na zestaw sluchawkowy i ladowarke co uniemozliwia rozmowe przez zestaw w trakcie ladowania telefonu 2. Budzik dzwoni tylko przy wlaczonym dzwieku natomiast przy profilu "milczy" wlaczonym np. na noc juz nas nie obudzi 3. Brak jest minutnika 4. latwo sie rysuje 5. widac na nim cigle odciski palcow 6. Nie mozna ustawic wlasnych dzwiekow na smsy 7. Malo widoczny wyswietlacz w pelnym sloncu ZALETY 1. Piekny ksztalt 2. Telefon typowo multimedialny- posiada mnostwo opcji jesli chodzi o robienie zdjec, dzwiek mp3 jest bardzo wyrazny i nie znieksztalcony 3. czytelne menu 4. przydatny zestaw sluchawkowy z wieloma funkcjami do odtwarzacza mp3 5. trzymanie godziny i daty nawet po wylaczeniu telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shagggy
Potwierdzam, zdjecia bardzo fajne robi jak na 2Mpix , inne telefony czasem nawet z 5Mpix nie maja takiej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkuuuuuuuuuuuuuu
lh shine-stanowczo odradzam.....mam go ja, moja bratowa, moja kolezanka...i wszystkie jak jeden maz narzekamy na niego...przede wszystkim gubi zasieg, po drugie nie ma opcji zeby cokolwiek zobaczyc w tym pieprznietym lustrzanym wyswietlaczu w sloncu-nie widac kompletnie nic!!!owszem wizualnie telefon jest bardzo ladny, ale funkcjonalnosc zero...poza tym wycisza sie, zmienia sam dzwonki-dlatego tez byl juz w naprawie, posumowujac jesli bierze sie telefon dla wygladu to ok, jesli dla praktycznosci to absolutnie nie nie i jeszcze raz nie!!!jestem wlasnie na etapie zmiany telefonu, jeszcze nie wiem co wybiore, mialam juz baaardzo wiele telefonow i z zadnym nie mialam tyle problemow co z Lg-kiem...nie udal sie tej firmie telefon:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkuuuuuuuuuuuuuu
pomylka- mialo byc lg oczywiscie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hokus pokus abrakadabra
ja mam lg shine od roku... nic sie nie zacina ,działa tak jak powinien... mnie budzik dziala nawet przy wylaczonym telefonie, bateria wystarcza na dosyc długo... no i zaden dzwiek sam sie nie zmienia.. ogolnie jest super, najlepszy jaki do tej pory mialam ... a mialam ich od groma. no i oczywiscie jest sliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietka M
niestety ja nie posiadam tego telefonu:( ,ale jest bajerancki i działa bez zarzutów a skąd wiem skoro go nie mam ?a z stąd, że ma go moja ciocia :),która się zna na telefonach ,ponieważ zajmuje się GSM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara stel
uważam, że dobra decyzja co do zakupu Shine,bo bardzo ładnie się prezentuje i nie tylko, ale jak każdy wie dla kobiety liczy się wygląd a tu masz i wygląd i dobrze działający telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznes women
No dokładnie ,wygląd jest bardzo ważny ,a ten Shine ma to coś w sobie jak się na niego patrzy ,przyciąga wzrok,jestem jego posiadaczką i jestem z niego bardzo zadowolona ,bardzo ładne zdjęcia robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariki la
tak jak najfajniejszy dla kobiety to tylko LG Shine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia 8800
bajkaaaaa:) posiadam i polecam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu hm hm
Ogólnie rozsuwane są fajne lub płaskie z klapką. np. LG KU385, Prada, KF600, KG800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvv
Polecam Samsunga U900 soul. Jest kobiecy zgrabny i wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×