Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euto

najfajniejszy telefon dla kobiety??

Polecane posty

Gość jaworzynik
nie no Viewty jest raczej telefonem przeznaczonym dla mężczyzn, nie dla kobiet, zdecydowanie jak juz krążymy około LG to zdecydowanie Shine, albo Prada :) bardzo ładne no i funkcjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snobkaa
LG Shine kupicie za 200zł na Allegro... Dostałam w prezencie jakiś czas temu w wersji Titanium Black, chciałabym różowy, może ktoś się zamieni? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także zakupiłam sobie nowy telefon. Jednak z wyglądu jest mało kobiecy...ale dokupiłam do tego designerski futerał i wygląda rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BedzIU
SE w980 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że idelanym telefonem dla eleganckiej i stylowej kobietki jest: albo lg shine, albo lg prada. Generalnie telefony robione przez lg są dość ładne i funkcjonalne. Można też zawsze postawić na coś kolorowego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greenday
Lekko snobistyczna postawiłabym na Nokię 6700 Classic Gold Edition - mimo że preferuję białe złoto - zastanawiałabym się ostro czy całą gold czy z metalicznymi, srebrnymi dodatkami :))) Uhm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam lg shine i generalnie jestem z niego baardzo zadowolona. Telefonu używam głównie do dzwonienia i do pisania smsów i do tego wystarcza mi w zupełności, więc myslę, że i Ty będziesz z niego zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nokię 6700 Classic Gold Edition - wow, ale super podrzuciłaś te wersję. Strasznie mi się podoba. Muszę chyba zacząć piłować mojego miśka, żeby mi taką sprawił na walentynki - hihihi. Myślę, że z taką komórką, to dopiero jest klasa pisanie smsków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrabica
sony ericsson t700 rouge-bardzo kobiecy,bardzo slim,i bogato wyposazony,sprawdz sobie,warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just26
Mam LG Shine już prawie 2 lata i jestem bardzo zadowolona.bateria "trzyma" dłużej niż w mojej poprzedniej NOKI. Spadł mi już kilka razy na podłogę i nic mu się nie stało. Czasami służy mi jako luserko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tel
ten tel powyżej to chyba dla tipsiary i solarki dobry a nie dla eleganckiej kobiety... Elegancki tel ma byc klasyczny i dyskretnie stylowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idealnym telefonem dla kobiety jest wg mnie kazdy, który ma na swojej obudowie jakieś kolorowe elementy. Może to infantylne, ale niemalże wszystkie moje znajome dbają o to, żeby albo obudowa była kolorowa albo przynajmniej, żeby mieć jakiś bajerek zwisający z komórki. Zatem założe się, że większości z was spodoba się ten telefon http://www.electro.pl/produkt-SAMSUNG_Telefon_GT_S3650_Rozowy_-151268,286.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkooooooooooooo
LG Secret-niezawodny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sidi erka
Telefony nie dzielą się na kobiece czy męskie. Przynajmniej tak mi się wydaje. Wszystkie te telefony, które obserwuję na rynku telekomunikacyjnym zaczynają się do siebie upodabniać. Dominuje prostota, raczej prostokątne kształty i ekrany dotykowe. Nie ma już typowych kobiecych i męskich jednostek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLA1921
Ja mam nokie 7373 juz 2 lata kosztowała 1000zl a teraz juz sa tańsze.bardzo polecam nic mi sie znia nie działo bateria trzyma bardzo długo 5-6 dni.przy takim normalnym dzwonieniu.ja mam rozowa obudowe bo ta zlota nie jest orginalna i schodzi z niej kolor. NAPRWDE POLECAM NOKIE 7373 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiscie polecam HTC. Swoją drogą, tutaj warto sprawdzać, czego nie kupować, i metodą elimiacji dojść do tego, co kupić warto ;) www.cosiepsuje.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×