Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wujek1986ua

dlaczego Polki sa takie brzydkie i o siebie nie dbaja ?

Polecane posty

Gość karramba87
wiesz franek, ja nie mam kompleksów, ale obrazac też się nie dam, nie leży to w mojej naturze. Na całym swiecie są piękne kobiety i nie twierdzę, że w Polsce są najpiękniejsze. Ale wyzywać nas od chochołów to juz lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
coraz wiecej polak ma nadwage problem juz jest u nastolatek za pare lat beda z nich niezle swinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroda nie zależy od narodowości, tylko od tego, czy się dba o siebie... Ale faktem jest, że większość polaczków ma mięśnie piwne, brzydką cerę, bo nie umieją zadbać o twarz po goleniu, są niscy, grubi i mają taką chamską, wieśniacką "ruską" urodę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek - popatrz na swój i kolegów mięsień piwny, a potem wypowiadaj się na temat nadwagi innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
eeeeeeeeeee nie gadaj, niektórzy rosjanie są przystojni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
waga wagą, uroda urodą, ale jak dziewczyna nie ma nic ciekawego do powiedzenia, to ile można z nia wytrzymać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
Teraz, czytając swoje dotychczasowe wpisy na tym topiku, muszę z żalem i tłumionym łkaniem przyznać, że jestem cienki jak d**a węża. To prawdopodobnie dlatego, że w podstawówce musiałem nosić rajstopy po starszej siostrze i koledzy mnie wyśmiewali kiedy rozbierałem sie w szatni przed WF-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te żabianka czy jak Ci tam kurwa na imie, waga jest nieważna liczy sie morda a jak widze zakazane ryje polek to żygac mi sie chce, a na swoja morde nie narzekam, z p[olek to tlyko poznanianki i torunianki ladne sa . poza tym nie wiem czy wiesz ale moda na wieszaczyska dawno już paszłaaa do ameryki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
no cóz Jacku, życie bywa okrutne, w podstawówce to chłopcy dostawali ode mnie wpierdol. przetrwa najsilniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek1115
do zabu92inka. zgadza sie, brzydcy ludzie nie istnieja, trzeba tylko umiec o siebie zadbac....ale to nie wszystko..bo jak mam sie czuc skoro idac ulica zamiast usmiechu , widze smutek i zal na twarzach ludzi...wszyscy ida z glowami spuszczonymi na kwinte....a kiedy juz spojrza na Ciebir to wygladaja tak jakby mieli Cie za chwile tracic kijem bejsbolowym po glowie...bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nawet laska w budzie robiaca kebaby mimo iz przy kosci twarz miala sliczna i zadbana.a w polsce taka buda ? star5e smierdxace oblepione babsko z brudnymi pazurami rzygac sie chce na sama myslwpadlyscie w kompleksy bo dobrze wiecie , ze litwinek i lotyszek z uroda nie przegonicie, mozecie obvrazac mnie i polskich facetow.ale prawdy nie zniszczycie..ona jest bezlitosna.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
wujek jak ci sie polki nie podobaja, to ok, ale nie obrazaj nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiosennej
musze cie podlamac, rozumiem, z enie zwracasz uwgai na figure, bo sam jestes gruby, wiec nie wymagasz od kobiet tego, czego od siebie nie wymagasz. jednak z twarza u ciebie tz nie jest za dobrze:( wcale nie jestes przystojny. no i dla nas, pustych polek liczy sie inteligencja-"zygac", postura, charakter. nie zalapujesz sie,wiec takiej glupiej, brzydkiej polski tez nie bedziesz juz mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlaczego polskie glupie babska gapia sie na kogos kto jedzie w czyms lepszym niz polonez.. a litwinki nie? to dowodzi ze jestscie materialistki pierdolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do franka - masz rację. Ale niestety, polacy i polki również rzadko się uśmiechają i chodzą nadęci.... Do zakomleksionego autora - a czy ja mówię, że liczy się waga??? Gdzie ja tak napisałam??? Idź się lecz gościu, bo masz straszne komleksy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge miec o wiele ladniejsza kobiete niz ty i twoje kolezaneczki razem wziete, wustarczy jeden telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Materializm to również problem wielu polskich mężczyzn.... Zwłaszcza mężczyzn więc za przeproszeniem nie pierdol głupot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiosennej
to,z e zadzwonisz do burdelu spedzisz z jakas laseczka 30 miut na pieterku, nie oznacza, ze bedzie juz twoja kobieta, halo wujek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak sie wchodzi do pubu czy restauracji na litwie wszedzie sliczne mlode usmiechniete dziewczyny, pomocne, wczoraj pogadalem z jedna jak kolega bym w WC.a w polsce laske robia ze obsluza laskawie, paniusie wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
nie uważacie, że wujaszek jest żałosny w swych osądach? w opisie ma ze nadzieje stracił i tak dalej a odpycha ewentualne kandydatki do podcieranie mu tyłka na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakpatrzenatakichjakty
Spierdalaj w swoje Litwy Łotwy skoro dupy tam takie piekne ;) Nikt cie tu sila nie trzyma. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
i kasa? wiesz dziwka obsłuży nawet trolla...... buhahahaha!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sobie zmienie stopke, ona sie tyczy jednej takiej co okazala sie szmatka myslaca ze zrobi ze mnie pantofla ganiajacego po wodke do sklepu i taksowkarza-sponsora..ale nie ze mna te numery :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet na glupiej stacji benzynowej. wszedzie sliczne mlodziuytkie dziewczyny... a nie buraczane suki wytapetowane i szemrtajace pod nosem albo glupio sie usmiechajace jak glupi do sera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
oj wujek jestes prostak i nic tego juz nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek1115
HALO....robi tu sie troche nieciekawie....spuscie troche z tonu bo zamiast forum powstanie tu za chwile targowisko lokalne.... ;/;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wujcio jest załamany, bo się okazało, że dla polki jest za cienki w uszach... no no no... A kto cię tu trzyma??? Wypierdalaj do litwy, lotwy czy innej rosji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prostak ? ja wyrazilem tlyko swoje zdanie.. to wy zaceliscie na mnie jechac ! i jesli ktos nie wierzy to predstawie dowody !!!!! zdjecia z polskich ulic i z lotewskich i litewskich..i obaczycie nwtedy karwż twarz ze slusznie wujek prawi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
zabusia spokojnie. wujek sie musi zastanowic co odpalic bo mu pomyslow braklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×