Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość testmen

A ponoćtylko mezczyzni leca na wyglad, oto co zrobilem i jakie z tego wnioski

Polecane posty

Gość testmen

Wszedlem na czata pod 2 nickami: MISIOWATY FACET i COOL BOJEK Do puszystego nikt sie nie odzywal a jak sam napisalem do kilka dziewczyn to uslyszalem ze nie sa zainteresowane, jedna napisala wprost SPADAJ TLUSCIOCHU:-o Natomiast na tego drugoego pisalo wiele dziewczyn, niektore te same ktore mi na tamtym odmowily I nie mowcie wiecej ze laski nie leca na wyglad, puszystego faceta zadna nie chce, nawet puszyste bo do takich tez pisalem - takie chyba chca modeli aby sie dowartosciowac :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testmen
Dlatego wybrałem własną rękę. Kocham Cię!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wev
Cała prawda o kobietach. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggggggggg
gówno prawda, ja lubię misiowatych facetów za to w życiu bym się nie odezwała do kogoś o nicku cool bojek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz jest misiowaty i taki slodziutki:)) a cool bojek to ja bym sie tylko smiala z takiego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w moim przypadku potwierdza sie regula ze im bardziej facet jest przystojny tym bardziej jest tepy :P no i to dziala w druga strone... ale ja nic na to nie poradze ze nie czuje miety do nie przystojnych ale za to milych... jestem jakas nienormalna O.o no i dlatego wciaz sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah ale się uśmiałam
bo jak ktos przybiera nick misiowaty to znaczy ze w realu jest wielorybem 170 cm 130 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obydwa nicki beznadziejne
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama-ryba
Przecież to normalne że na czacie nie szuka się Miśków tylko kolesi w jednym celu. Sama kiedyś w skrajnej desperacji weszłam na czat i jedno jest pewne-trzeba mieć masę szczęścia żeby znaleźć kogoś porządnego. Mi się nie udało. Pisałam do różńych osób i zazwyczaj słyszałam tylko jedno: \"sex\". Nie jestem ani głupia ani brzydka ale w takich miejscach nie zdradzam swojego wyglądu...więc po moich wywodach usłyszałam że jestem na pewno brzydulą bo się mądrze. Super. Zaczęlam już potem tylko dla sprawdzianu wchodzić na te słodsze nicki i o zgrozo nadal tylko sex. Tak też nie uważam aby czateria była odpowiednim miejscem do przeprowadzania tego typu sprawdzianów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Volverine
Jasne ,że laski lecą wyłącznie na prezystojniaków, tylko nie chcą się do tego przyznać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×