Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weeesska

Niebiesko - żółte ściany?

Polecane posty

Gość Weeesska

Mój chłopak ostatnio wpadł na pomysł, że pomaluje sobie ściany w pokoju na niebiesko, a sufit na żółto.... Zna ktoś jakieś argumenty żeby wybić mu to z głowy? A może to wcale nie jest aż tak straszne połączenie? Jak myślicie?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu ie
żółty sufit niebieskie ściany będziecie się czuli jak na środku morza patrząc na słońce,według mnie pomysł bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dość oklepane połączenie kolorów. Mi się nie podoba kolorowy sufit, czułabym się jak w pudełku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronna
Jeśli zrobi kolory bardzo bladziutkie (zapomnij o jakichkolwiek gotowcach w puszkach - albo samodzielnie mieszana z białą, albo niech mu pomieszają w sklepie) - takie ledwo tylko nie białe - może wyjść dobrze. Natomiast jak zrobi ostre kolory to będzie tragedia :o Co to tych chłopów tak do niebieskiego ciągnie? Mój też jak mieszkał z rodzicami to miał niebiesko i to ostro - ale mówi że tego błędu juz nigdy więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njdeberbfvc
moje chlopaki maja turkusowo niebieskie sciany na ukos pomalowane a dol zolty - wyglada to jak na rajskiej plazy ....mozna wstawic jakies palmy ..albo namalowac na jednej ze scian i GIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njdeberbfvc
ach ... i zaglowki......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moje ulubione kolory :) kiedyś miałam niebieski pokój, ale sufit biały fajnie wyglądało, tylko niebieski jak przeschnął, to ściemniał i trochę za ciemno wyszło trzeba uważać z intensywnością i wybrać bladziutkie kolory, najlepiej z mieszlanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezzzuuu, mam taka kuchnie - nie z wyboru, po prostu przeprowadzialm sie do takiego mieskzania - kolory sa dosc intensywne- MASAKRA. Zbieram kas na wymaine!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weeesska
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e_rochnowskaop.pl
Miałam taki pokój w tym że 2 ściany żółte i 2 niebieskie.....fajnie,ale pamiętaj o tym żeby niebieski był ciepły kolor bo inaczej mieszkanie będzie zimne:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy wariat
Połączenie niezłe , choć wszystko zależy od odcieni i intensywności , więc lepiej kupcie gotowe kolory bo supermarketowa farba i pigment na oko może was pozytywnie nie zaskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na suficie napis rmf fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×