Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aszlejjjjjjj

Jaka sukienka

Polecane posty

Gość aszlejjjjjjj

mam problem otóż wybieram sie pod koniec lipca na weselichooo noi nie wiem co pasuje ubrac?? Jestem strasznie chuda i chciała bym cos co mnie optycznie pogrubi... Doradźcie jaki krój sukienki mam wybrac?? A co myslicie o bombce?? I jakie dodatki i buciki?? Pozdrawiam cieplutko:):) Mozecie jakies linki wkleic czy cos:) byłabym bardzo wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszlejjjjjjj
no piszcie coś?? Bo sie nie cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaa
jak jestes bardzo szczupła, to odpadają sukienki w kolorze czarnym. Jasne kolory optycznie powiększają.... Nie kupuj sukienki, któa odkrywa całe lub większą część pleców i dodatkowo wiązana na szyję... Wiem po sobie, bo przymierzałam długą suknię na szyję z odkrytymi plecami i wyglądałam straaasznie chudo... wybierz moze jakas zwiewną sukienke w pastelowych kolorach na grubszych ramiaczkach... dodatki -skromnie... nie przesadnie, tak zeby pasowaly do kreacji. Buty, to raczej sandalki na szpileczce. Mam nadzieję, że pomogłam Jak nie, to idz do sklepu lub krawcowej i popros o dobranie sukienki do Twojej sylwetki:) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaa83
zgadzam się z poprzedniczką, że długa smukła sukienka odpada, czarna też raczej nie. Wydaje mi się, że bombka może być fajnym rozwiązaniem, albo coś zwiewnego do kolan najlepiej z rozkloszowanym dołem. Chodzi mi o coś takiego np. http://www.gendai.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=23 albo http://www.gendai.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszlejjjjjjj
ooo dziękuje bardzo ta pierwsza rzeczywiście śliczniutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta bombka fajna tylko nie wiem czy akurat ecru pasuje na wesele.. generalnie takie kolory sa zarezerwowane dla panny mlodej. jesli chodzi o fason- mysle, ze odpowiedni dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basna
ta w grochy śliczna, i myślę ze będziesz w niej wyglądać hmmm apetycznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×