Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiktorcia2005

jak go przekonać???

Polecane posty

chciała bym mieć drógie dziecko ale nie mogę do tego przekonać mojego męża.mamy już córkę .ja nie chcem żeby była wielka różnica wiekowa,no i myślę że jak na te czasy nie żyjemy w biedzie.jak do tego przkonać męża??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz, że dobrze by było, gdyby wasza córeczka miała braciszka :) I że napewno będzie taki fajny jak tata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mu że musi urodzić syna i zasadzić drzewo jeszcze ;) I wtedy mu odpuścisz a jego męskość dosięgnie granic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmmmmm00
nie rozumiem go , moze sie boi czegos? pogadaj z nim normalnie co go trapi czemu nie chce drugiego. wszystko na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooo33
nie rozmnażaj sie kobieto. Walisz takie ortografy , że szok. Chcesz mieć kolejne głupie dziecko? Mąż wie co robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jaka pomaranczowa swinia weszła wiedziala co powiedziala i wyszła , tylko szkoda ze nie podała swojego czarnego nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana pchla
co wy macie z tymi czarnymi i pomaranczowymi nickami? co za płytkie myslenie, na litosć boska ,w necie i tak kazdy jest anonimowy. A ze autorka wali byki razące w oczy , to fakt : ' ja chcem ' :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooo33 sama jesteś głupia,a że walę ortografy to nie twoja sprawa. i nie mów że mam głupie dziecko bo nie wisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooo33
no nie wim:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana pchla
jakie gnojenie? proste stwierdzenie faktu. Odnosnie tematu: autorka twierdzi,ze dobrze ime sie powodzi, maż ,ze ich nie stac na kolejne dziecko. Moze on juz ma dosc utrzymywania zony, dziecka i kolejnego dziecka. Moze zonka tez raczylaby popracowac a nie tylko generowac koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złamana pchła doczytałas co autorka napisała nie powodzi im sie najlepiej , doczytaj a potem komentuj ,, dajcie jej sie wyzalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooo33
Idź do pracy, życie nie sprowadza sie do płodzenia dzieci. Popracuj jeszcze 2 lata, może zrób jakąś szkołę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim będą życie po swojemu układać:O. Chcecie, pracujcie, uczcie, nie uczcie, rozmnażajcie, nie rozmnażajcie, ale NIE NARZUCAJCIE INNYM SWOJEGO STYLU życia!!! Autorka chyba jasno napisała, że chce mieć dziecko! To forum roi sie od wiedzących najlepiej co dla kogo dobre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze poczekaj 2 lata
a w tym czasie zrób jakąś szkołę by dzieci sie nie śmiały z twojego dziecka, że ma niewykształconą matkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamana pchla -nie powiedziałam że dobrze nam się powodzi tylko że jak na te czasy nie żyjemy w biedzie jak wiele innych rodzin co liczą kasę od pierwszego do pierwszego.mąż nigdy nie powiedział masz iść do pracy bo kasy brakuje czy coś takiego.gdyby zaszła taka konieczność to już bym dawno pracowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze poczekaj 2 lata
to ty nie pracujesz? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almaxeela
Pewnie chce kolejne dziecko by dalej w domu siedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana pchla
"myślę że jak na te czasy nie żyjemy w biedzie." Impuls, to Ty czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×