Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiktorcia2005

jak go przekonać???

Polecane posty

Jagoda z Koziej Wólki -Wszystkim będą życie po swojemu układać . Chcecie, pracujcie, uczcie, nie uczcie, rozmnażajcie, nie rozmnażajcie, ale NIE NARZUCAJCIE INNYM SWOJEGO STYLU życia!!! Autorka chyba jasno napisała, że chce mieć dziecko! To forum roi sie od wiedzących najlepiej co dla kogo dobre -ZGADZAM SIĘ Z TYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana pchla
niech rodzie jak chce-ups ,mały problem ,mąz nie chce kolejnego dzieciaka,a przeciez zonka juz by mu zycie super ulozyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie tu próbują na siłę na rzucić komuś swój styl życia Macie jakieś problemy to porozmawiajcie z psychologiem a nie dręczcie autorki która przyszła tu po poradę a nie po wasze zdanie które i tak zapewne nic dla niej nie znaczy Najlepiej pilnujcie własnych tyłków!! Autorko a może usiądźcie w spokoju przemyślcie oboje swoją sytuacje finansową niech mąż poda swoje argumenty a Ty swoje Bo kobieta zawsze ma inny styl myslenia niż mężczyzna jeżeli chodzi o kase:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby chciała mu życie ułożyć, zaszłaby w ciąże nie pytając męża o zdanie- proste jak budowa cepa:P. Ona chce go przekonać. Szuka argumentów...to chyba zmienia postać rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamana pchla - a co Cię to obchodzi Ty będziesz dawać na ich utrzymanie A może to Ty będziesz prowadziła wspólne życie z autorka Nie więc po co te wszystkie uwagi?? Ona tu przyszła po poradę a nie po wasze głupie teksty Wywyższacie się jak nie wiem co:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almaxeela
wiktorcia mieszkasz na wsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almaxeela
a czemu nie pracujesz? nie masz ambicji? chcesz by mąż pracował na trójkę? Za kogo ty masz meża? za bankomat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz jest moda-rodzice i jedno dziecko.jak juz jest więcej to cię wytykają palcami. a może same nie możecie mieć dzieci skoro jesteście takie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almaxeela
czemu siedzisz w domu i nie ruszysz sie do pracy by pomóc mężowi? wygodnie ci tak? tak, zrób kolejne dziecko i siedź w domu kolejne 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almaxeela
Ja mam 2 dzieci. Od zawsze pracuję, nie wyobrażam sobie siedziec w domu na utrzymaniu męża, mam swoje pieniądze, dzieki temu ze oboje pracujemy stać by nas było i na kolejną dwójkę dzieci. Idź do pracy i nie sprowadzaj swojego zycia do rodzenia. No ale najpierw do szkoły bo bez tego pracy nie znajdziesz chyba ze jako kasjerka w Lidlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana pchla
wiktorcia, musze sie zasmucic ,ale jestem w szczesliwym , rownoprawnym zwiazku.I wcale do niczego cie nie przekonuje,ja mam inne priorytety niz rodzenie dzieci,ale nie sądze ,zebys potrafiła to zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana pchla
no skoro maż stwierdził, to faktycznie...a Ty nie masz swojego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana pchla
mowilam ,ze nie zrozumiesz,skoro twierdzisz,ze to praca. Nie wysilaj sie z mysleniem. Ciekawe jaką to szkołe ukonczyłaś ,skoro piszesz "drógie " i " chcem " ? jak bedziesz p[omagac dzieciom w lekcjach? przeciez przy takiej matce one nigdy podstawowki nie skonczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana pchła no właśnie ty masz inne priorytety a ona inne Ale jak widać to Ty masz problem z tym że ludzie prowadzą życie inne niż Twoje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana pchła a kto Ci takich głupot naopowiadał?? Czyli Twój tok myslenia jest taki że jak matka nie wykształcona to dzieci też takie będą:/ No chyba przesadziłaś Jakby się wszyscy kształcili to nikt nie zrobiłby szanownej pani chleba I nikt by domu nie wybudował Więc co mamy twierdzić że osoby nie wykształcone dzieci mieć nie mogą:/ Dla dziecka najważniejsza jest miłośc matki a nie jej wykształcenie Od wyszktałcenia jest szkoła i instytucje specjalnie do tego przeznaczone!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana pchla
czarnulka, wlasnie nie mam z tym problemu,ze inni zyją inaczej, a autorce tylko radze ,zeby nie pomogała dzieciom przy lekcjach. Nic na to nie poradze ,ale nieuki zawsze mnie rozśmieszają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana pchla --
ty jesteś jakaś dziwna.masz chyba kompleksy z dzieciństwa,może twoja matka była nie wykształcona i miała gromadkę i teraz prawisz takie morały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co mieszasz do kłótni matki :o tak wykształcona jestes a takie pierdoły piszesz ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana pchla --
Impuls 29 - to do zalamanej pchly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana pchla
ja mieszam matki?ja pierdole, ale macie sklonnosc do nadinterpretacji i jakiejs pseudoanalizy tylko dlatego,ze smiejac sie z poziomu ortograffi autorki poradzilam,zeby nie pomagala dzieciom w lekcjach. Moze wy macie jakies problemy ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zalamana pchła moja mama jest po zawodówce Ale nigdy się tego nie wstydziłam jest wspaniałą kobietą Ma wielką mądrość życiową A tego nie zastąpi żadne wykształcenie Nie mam z tym problemu więc nie wiem czemu wysuwasz takie wnioski:D świat tak się już toczy Jakby to było jakby wszyscy byli wykształceni??Przecież architekt domu Ci nie zbuduje Niestety ale to jest nie realne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×