Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaanullka

kosmetyki Clarena

Polecane posty

Gość aaanullka

Co sądzicie o kosmetykach firmy Clarena??Czy są skuteczne??Używane są w gabinetach kosmetycznych i są to kosmetyki profesjonalne.Zamierzam kupic krem termoaktywny na cellulit.Używał ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanullka
nie znacie tych kosmetyków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewecja
ja używam tych kosmetyjków od jakiegoś czasu. mam krem do twarzy calming oraz krem do twarzy na zmarszczki z mikrokolagenem a także krem pod oczy przeciwzmarszczkowy rozświetlający. jestem z nich bardzo zadowolona i mam zamiar ponownie je kupić gdy sie skończą. Cera jest fajnie chroniona i szczególnie calming łagodzi wszelkie zaczerwienienia i podrażnienia. Używam rownież podkład rozświetlający z tej firmy w kolorze kości słoniowej. Rozprowadza się go na skórze tak sobie. ale za to efekt jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reennn
hej. Odświeżam temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam, rozmawialam z dziewcvzyna ktora pracowala w tej firmie i mowila ze sama by ich nigdy nie stosowala. sa w gabinetach kosmetycznych to fakt ale zwrocilas uwage w jakich? w takich gabinetach w ktorych licza sie z kasa. tej firmy nie znajdziesz w dobrych gabinetach kosmetycznych a juz tym bardziej w hotelah spa. naprawde sa fajne i dobre kosmetyki ale trzeba troszke (nie duzo) wiecej zaplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 98789
To znaczy jakie sa te inne firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majacece
Ja uważam, że kosmetyki Clarena są świetne, u mnie się sprawdzają. Ostatnio stosowałam ich peeling i krem do cery tłustej, jestem bardzo zadowolona z efektów http://uholki.pl/producers/pid,9072/clarena.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam korzystanie ze sklepu internetowego. W mojej paczce brakowało zakupionego produktu (i zapłaconego z góry!). Clarena twierdzi, że wszystko spakowała. Pieniądze wyrzucone w błoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabol
Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka78
Ostatnio coraz częściej jest problem z zamówieniami ze sklepu - zamawiam kosmetyki dla Klientek na następny dzień, ale kurier DPD dowozi towar po 3 dniach. Chyba coś niedobrego się u nich dzieje, bo kiedyś takich problemów nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmet05
Wiecie dlaczego trzeba więcej zaplacic za inne?bo kosmetyki przechodzą przez ręcę kilku dystrybutorów i każdy z nich chce zarobic,a clarena to producent sprzedaje bezpośrednio i dlatego cena jest niższa,drozsze nie znaczy lepsze,pracuje jako kosmetolog 11 lat i wiem co mówię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naxia

Ja mam pytanie odnośnie kremów 200 ml a 30 ml. Cenowo patrząc nie opłaca się kupować 30 ml bo cena różni się kwotą około 20 zł. Czy sklad większych opakowań różni się ? 

 

Krem ze śluzu ślimaka tuba 200 ml - 90 zł a 30 ml - 75 zł. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naxia

Przepraszam 50 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Wow, ceny trochę nie dla mnie niestety. Chodź nie wiem, czy jest sens przepłacać. Ja mam kosmetyki od Bielendy z serii kuracja młodości, też mają ekstrakt ze sluzu slimaka i nie kosztują tyle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naxia

Jeśli 200 ml ma taki sam skład jak 50 ml to jeszcze mogę wydać te 90 zł ale zastanawia mnie tylko skąd taka różnica w cenie czy aby skład jest ten sam w pojemności 50 a 200 ml. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alax

Pani chyba przesadziła że 200 ml 90 zł. Ja płacę 90 zł za 100 ml. A nie za 200ml !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alax

30 ml kosztuje ok 65 zł także wieksze się duo bardziej opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×