Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniiia

brak pomysłu na zmianę

Polecane posty

Gość moniiia

Witam :) Mam mieszkanie, męża, dzieci (kolejność nieistotna). :-p Nie podoba mi się wystrój mojego mieszkania. Wg mnie jest bez wyrazu, bez klimatu i w ogóle do bani. Szyk tkwi w szczegółach, a tych właśnie mi brakuje. U mnie jest wszystko jak od siekiery - byle czysto i wszystko działa. Mój zmysł artystyczny jest na poziomie zerowym (jak nie niżej) :O Jesli ktoś mógłby mi poradzić gdzie mogłabym, znależć jakieś pomysły na wystrój mieszkania. Wiem, że czasami wystarczy zmienić zasłonki, powiesić kwiatek, obrazek, ale problem w tym, że ja nie mam wyobraźni :O Pomóżcie dobrzy ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz zaczac od zmizny dywanu...pomalowania mebli...kupienia kilku poduszek bez malych ozdobnych...ale bez przesady cenowej...ja kupilam takie 20 na20cm i poszewki ladne.. lniane..narzute.do tego obrus lniany...zaslony w podobnym stylu...kilka koszykow na drobiazgi zeby nie wallaly..sie. pufy z trawy ...lampe... alle i tak wszystko wyladowalo w innym niz goscinny pokoj bo kupilam kanape i fptele drewno i skora...ech co jeszcze? poprzegladaj gazety z wyposazeniem wnetrz...doborem kolorow...materialow...czasem mozna zrobic cos nieduzym kosztem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiia
dzięki za radę :) może jeszcze ktoś podzieli się swoim doświadczeniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polikuop
musisz to najpierw przemyśleć, jaki styl ci odpowiada, co pasuje do tego co już masz, bo inaczej zamienisz dom w pchli targ. Ja osobisci cenie sobie przede wszystim wygodę dlatego moje mieszkanie pełne jest róznego rodzaju ratanowych, wiklinowych pojemników, pudełek mniejszych lub większych.Dzięki nim nie mam problemów z przechowywaniem przedmiotów, a jednocześnie mieszkanie nabrało ciepłego charakteru, do tego jakieś obrazki w ciepłych barwach (najlepiej reprodukcje na płótnie, lub drewniane) Wszystko zależy od tego co już masz, moze dodatki w stylu wiejskim lu retro, nowoczesnym itp. byle razem grało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiia
Pokój dzienny: * 1 ściana z luster brązowych ze złotymi listwami (szafa komandor) * duża rogówka w kolorze ciemnego brązu * panele na podłodze kolor dębu * zasłony ciemnobrązowe * karnisze złote * ściany w kolorze groszkowym * szafka RTV * jamnik Nie mam dywanów. Jedynie w sypialni mam wykładzinę dywanową. Wszędzie mam panele albo kafelki na podłodze. Takie to wszystko bezpłciowe :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam zmiany, gyby mnie bylo na to stac to co miesiac bym wystroj zmieniala, no ale bez szalenstwa. Dobrym sposobem na zmiane jest zakup kwiatkow, jakis ladnych z kolorowymi lisciami np z rozowym brzegiem lub zoltymi nerwami jest naprawde duzy wybor. Do tego fajna doniczka w zywym kolorze, i bach na parapet bedzie odrazu ciekawiej. Mozesz tez kupic sobie takie gotowe szblony w internecie lub castoramie. Wybrac ten ktory Ci odpowaida miejsce na scianie kupic puszke farby i pomalowac. Jest to teraz modzie i daje ladny efekt. Moim ulubionym elementem wystorju sa figurki kotow, duze male drewaniane ceramiczne, no ale jak nie lubisz kotow to odradzam :). Dobre sa roznego rodzaju koszyczki, pudelka kolorowe, jest tego masa. Dobry efekt daja ladne zaslony, dywany czy poduszki w ozdobnych poszewkach. Wybor nalezy do Ciebie. Przedewszystkim okresl styl jaki chcesz miec i do tego dopasuj ozdoby. A wystarczy pojechac do supermarketu np castorama i tam powybierac, a wiekszosc rzeczy jest nie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim zmień zasłony na jaśniejsze. Dostosuj je raczej do koloru ścian niż mebli. Kup kilka kwiatków i ładnych doniczek, jakiś obrazek też może być. Nie zagracaj jednak mieszkania, bo jeśli do tej pory lubiłaś minimum, to nadmiar rzeczy, które mają służyć tylko ozdobie będzie Ci przeszkadzał. Figurki trzeba często odkurzać, a to może być irytujące. No i jakiś dywan by się przydał, ale niekoniecznie. Zamiast stawiać kwiaty na podłodze lub meblach, możesz kupić jakiś ładny kwietnik (np metalowy). No i najważniejsze - jeżeli masz odpowiednie miejsce, to powinnaś postawić gdzieś ładną kompozycję kwiatów w wazonie. Najlepszy byłby stół (nie ława), ale może też stać na komodzie. Cudownie by było, gdyby mogły to być zawsze świeże kwiaty, ale ponieważ to dosyć uciążliwe i kosztowne, jeśli się nie ma własnego ogrodu, to wystarczy ładna kompozycja z kwiatów suszonych. Można teraz bardzo piękne kupić w kwiaciarniach. Kupując nowe rzeczy staraj się unikać zółtego koloru. Ciemny brąż i żółć razem moim zdaniem wyglądają niezbyt dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno. W kioskach jest mnóstwo pism o wystroju wnętrz. Zajrzyj do jakiegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znalazłam pomysły na www.dobrzemieszkaj.pl i na forum też się tam zalogowałam, tam dużo architektów zagląda i (szok) udzielają nawet porad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajo
Witam! Ostatnio znalazłem nowy sklep internetowy z na prawdę ciekawymi rzeczami. Może nie wszystko jest tam na topie, ale mają tam sporo fajnych rzeczy "ze smaczkiem" i to w dodatku w rozsądnych cenach. Kupiliśmy u nich z żoną cukiernicę platerowaną - SZOK ! Po rozpakowaniu przesyłki myślałem w pierwszym momencie, że się pomylili i przysłali nie tą co trzeba :P Jest na prawdę cudowna! Z czystym sumieniem wszystkim polecam: www.krainawnetrz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekorattorraa
Ja bym zmieniła jamnika:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie najlepsze sa kolorowe, wesołe lub ciekawe dodatki- tanie bibeloty, na które nie zal wydawać kasę a które mogę bardzo ożywić mieszkanie :) masę takich dodatków znajdziesz na fabrykaform.pl, mają bardzo szeroki asortyment- po prostu dużo różnych rzeczy :D na mnie niesamowicie działają ozdoby na ścianę i wazony z tej stronki, ale myślę, że inne produkty też zasługują na uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×