Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ty wiesz kto ja

Nie tęsknię, ale...

Polecane posty

Gość Ty wiesz kto ja

... tak chciałabym usłyszeć znów Twój głos, spojrzeć w Twoje przenikliwe oczy, dotknąć Cię, poczuć zapach... Może tym razem byłoby inaczej? Gresz za Twoją myśl... Czy jeszcze kiedyś sie spotkamy...? Sama nie wiem, czy bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty wiesz kto ja
Słowa rzucone w przestrzeń bezimienną nie padną na właściwy grunt, nie zakiełkują... bo Ciebie tu nie ma... i dobrze, chyba... Ale przynajmniej ręce znów będą puste, by ponownie móc zająć je innymi czynnościami...dnia codziennego... A może kiedyś ponownie zasieję i tym razem uda się zebrać plony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło chrysteeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty wiesz kto ja
Trudniej pamiętac mi Cię niż zapomnieć... Serce i rozum, rozum i serce... odwieczna walka, gdzie serce wygrywa, gdy myśli... Dokąd wiatr zaniósłby nasze dusze, gdyby tak pozwolić mu wiać...? Czy słońce roztopiłoby pozorny lód okalający serce, gdyby pozwolić mu świecić...? Jakie ślady zostawiłyby krople deszczu na naszych twarzach, gdyby pozwolić im spaść...? Czy miałyby słony smak? A może słodki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ze tesknie
😭 za Grzeskiem, brzydalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty wiesz kto ja
Czym jest tęsknota, kiedy można współodczuwać...? A kiedy nie można, to coi nam pozostaje...? Żyć własnym życiem trzeba, nie odgądać się już wstecz, nie wybiegać naprzód... Bo to, co było, już nigdy nie wróci... a to, co będzie, i tak nieuniknione... I nawet to, co jest teraz, za chwile stanie się historią... O czym myślisz...? Co Ci mówi teraz serce...? Czy jesteś z siebie zadowolony...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęsknię ale...
Dotyk przeszłości rozpala wąskie światlo dobrych chwil, a w sekundę potem otwiera bramę za którą stoją te gorsze , zwarte w swojejchęci zadeptania miłych wspomnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęsknię ale...
A dasz mi to czego pragnę? Odwdźięczę się El-Mariachi, obiecuję. W samo kakao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne to z
13.59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
olej go ludzie na tym forum sa chamscy.chamstwo sie szerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo witaj El_Mariachi ;) dziś jadę w góry i będę fajna :classic_cool: tylko faceta ciągle brak buuuu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic bo bez wyjazdu w góry też jestem fajna :classic_cool: po prostu staram się nie myśleć o tym, że jestem sama 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty wiesz kto ja
Czy posiadam coś, co mogłabym Ci dać...? Czy oddanie Ci siebie to jeszcze za mało, czy może już za dużo...? Weź, co chcesz, bo to od zawsze było Twoje... Ale czy będzie na zawsze...? Jak mam wyrazić to, co czuję, gdy serce moje ciągle krwawi...? Gdy tylko Ciebie potrzebuje, a Ty z rozmysłem sie nim bawisz...? I jak na harfie na nim grywasz, wciąż czułe struny poruszając... Gdy objąć Cię chcę, się wyrywasz złudzeń mi nie pozostawiając...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne to z
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> po prostu staram się nie myśleć o tym, że jestem sama Oho, kryzys samotnej kobiety? Desperacja? Na jakiegoś górala będziesz polować?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta, na takiego z ogromną ciupagą :classic_cool: czy kryzys? ja bym raczej powiedziała, że to kolejny atak samotności połączony z gwałtownym spadkiem poziomu hormonu szczęścia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty wiesz kto ja
Tęsknisz, ale... wspomnienia mają pamięć wybiórczą zapisując w pamięci to, co było dobre, a puszczając w niepamięć to, co złe... Gdyby tak pozwolić sercu mówić... słowa stałyby się zbędne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> ta, na takiego z ogromną ciupagą Jak ogromną? :classic_cool: >> czy kryzys? ja bym raczej powiedziała, że to kolejny atak samotności połączony z gwałtownym spadkiem poziomu hormonu szczęścia Brak ci serotoniny? Wyjdź na słońce, popatrz na te piekne młode, opalone ciałka, z wypiętymi piersiami, krągle tyłeczki, śliczne buźk ;) Mi to zawsze pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty wiesz kto ja
Tylko człowiek, który nigdy nie kochał, może czuć się szczęśliwy będąć samotny... Nie można tęsknić za czymś, czego się nie zna... Czy zatem lepiej nie poznawać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam to wszystko przed lustrem w domu, no dobra można się przyczepić do piersi ;p a ciupaga jak ciupaga - ważne żeby była dobrze oszlifowana :classic_cool: a powiedz mi, czy faceci boją się pewnych siebie kobiet? tzn. nie jakiś zapatrzonych w siebie barbie ale uśmiechniętych, inteligentnych, rozrywkowych, dla których priorytetami nie jest obciąganie i kolejne minuty w solarium hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne to z
biorac pod uwage jak to czasem boli to chyba lepiej nie poznawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> ale ja mam to wszystko przed lustrem w domu, no dobra można się przyczepić do piersi ;p Zazdroszczę :classic_cool: A co masz z piersiami nie tak? Ja na ten przykład lubie piersiątka średniej wielkości ;) a nie wielkie dynie :o >>a ciupaga jak ciupaga - ważne żeby była dobrze oszlifowana :classic_cool:🖐️ >>a powiedz mi, czy faceci boją się pewnych siebie kobiet? tzn. nie jakiś zapatrzonych w siebie barbie ale uśmiechniętych, inteligentnych, rozrywkowych, dla których priorytetami nie jest obciąganie i kolejne minuty w solarium hę? Generalnie nie utożsamiam się z innymi facetami, albowiem jestem wyjątkowy :classic_cool: Więc mówię za siebie: Nie boję się pewnych siebie kobiet, ba, takie mi się własnie podobają. Niesamowicie pociąga mnie w nich inteligencja, celna riposta, element zaskoczenia, brak nudy. To są cechy charakteru, ale ja jestem też estetą, więc wszystko to musi być w ładnym opakowaniu :classic_cool: Natomiast - gardze tipsiarami, wysolariowanymi pudernicami, kobietami, które się nie szanuja, mobilnymi worami na kuutasa, itp. Myślę, ze wyraziłem się jasno? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty wiesz kto ja
Można mieć wszystko... ale jaka tego wartość, kiedy nie ma z kim dzielić...? Brak nieszczęścia szczęściem jest tylko pozornym... Dla jednej sekundy szczęścia warto milion łez wypłakać... I tak osuszy je wiatr, jeśli pozwolisz mu wiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaśniej nie dałoby się chyba :) wiesz, przy wzroście 177 cm. mam miseczkę B, długie nogi, pupa jak pupa - duża ale "mientka" jest :classic_cool:, okulary na nosie, ładny uśmiech - podobno i taka sobie samotna jestem :) może naprawdę muszę jakiego górala poderwać :D choć desperatka nie jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> wiesz, przy wzroście 177 cm. mam miseczkę B, długie nogi, pupa jak pupa - duża ale "mientka" jest , okulary na nosie, ładny uśmiech - podobno i taka sobie samotna jestem Co robisz dziś wieczorem? :D :classic_cool: ;) Moja rada - nie szukaj na siłe, bo tylko problemów sobie narobisz :o W końcu sam się trafi jakiś rycerz wart Ciebie. Wydajesz sie bardzo fajna dziewczyną, w dodatku z poukładaną główką, wiec to kwestia czasu aż się taki znajdzie :) >>może naprawdę muszę jakiego górala poderwać choć desperatka nie jestem Aha, akurat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×